Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlzottan ragaszkodok a...

Túlzottan ragaszkodok a dolgaimhoz? Normális ez így?

Figyelt kérdés

Legyen szó évekkel (10 év) előtt vett PC magazinokról, tárgyakról, könyvekről, PC alkatrészekről stb.

Sajnálom kidobni őket, pénzt pedig már nem érnek. Ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?



2017. aug. 6. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Szerintem normális. Bár próbálni kell tenni ellene, és minden nap kidobni/elajándékozni valami apróságot. Különben az embernek a fejére nőnek a tárgyak. Tudom, könnyebb mondani, mint csinálni...
2017. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nekem is fáj a szivem utánuk, de már megtanultam kidobálni a dolgaimat. Kevés a hely, nekünk se pince, se padlás nincs, ha minden vackot megtartottam volna a 26 év alatt, már be se férnék a szobámba.
2017. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vegyük példának okáért a magazinokat. Ezek a PC magazinok 1000-1300 Ft-ba kerültek tizenéve. Van belőle vagy 30. Kész vagyon, de ma már semmit sem érnek. Ez az ami bánt.
2017. aug. 6. 15:36
 4/4 anonim válasza:

Magazinokat és könyveket bevesznek antikváriumba. Igaz, próbálnak minél kevesebbet fizetni érte, de akkor is több jönne vissza, mintha kidobnád vagy csak ott állna. Próbáld meg ezt. Ezt arra az esetre írtam, ha a korábban befektetett anyagi érték miatt ragaszkodsz hozzá.


Ha van olyan könyved, tárgyad, magazinod, amit oda lehet ajándékozni valakinek (lehet, neked az egy vacak, másnak meg éppen az kellene, ezt sose tudhatod), akkor ajándékozd el. Nagyon jó érzés adni, hidd el. :)

2017. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!