Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudjam h feltunesi...

Honnan tudjam h feltunesi viszketegsegem van e?

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon sokszor voltam középpontban ami egyáltalán nem zavart. Sokat bolondoztam es megnevetettem másokat. Nagyon sokan kedveltek is. Szeretek középpontban lenni nem tagadom de egyszer vissza hallottam egyik osztálytársamtol h nekem biztos feltunesi viszketegsegem van mert h mindig középpontban akarok lenni. En meg kicsit raparaztam a dologra es most mar ott tartok h alig merek ujra középpontba kerülni mert félek h ezt fogják rólam gondolni vagy h ilyen vagyok. Nem tudom mit tegyek...
2017. aug. 10. 20:15
 1/1 anonim válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy a barátaid kedveljenek...

Amúgy ezt a figyelem középpontjába kerülést azt meg nem tudom, mert van olyan aki már idegesítően ő akar lenni a középpontba, de van aki nem ezért ezt így nehéz eldönteni...

Remélem segítettem :)

2017. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!