Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit utálsz magadban? Külső...

Mit utálsz magadban? Külső belső tulajdonságot. / és mit utálsz másokban? Valakit akit nem bírsz mért nem?

Figyelt kérdés
köszi a választ!
2010. máj. 24. 14:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Lehetnék egy kicsit vékonyabb, és nagyobb melleket szeretnék. De a lábaim olyan vaskosak! Azokat utálom a legjobban. És hamar bepöccenek dolgokon. Hirtelen haragú vagyok. Másokban azt, hogy kétszinűek, és ha más dolgága ütik az orrukat, legfőképp akkor bosszant, ha az enyémbe.
2010. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Magamban : lusta vagyok,hangulatember,néha nagyon negatív,könnyen megbántok másokat

Másokban : hazudozást,nagyzolást

2010. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
van 1 kis barna folt hátul a hajban. Korai magömlésem van
2010. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Magamban nem szeretem,hogy sokszor lusta vagyok arra amire más kér meg.Persze ha valami nekem kell azt gond nélkül olyan precízen megcsinálom,hogy csak na.Ezt sokszor a fejemhez is vágják,mert kifele nem mutatom hogy zavar.Igazából van hogy nem is zavar sajnos.

Az viszont igen,hogy hajlamos vagyok arra hogy hirtelen kiakadjak,és bármit mondanak nekem,mindig van rá valami válaszom.Sokszor ezzel nagyon megbántom a hozzám közeli embereket.Utána meg nagyon bánom :(

Alapból nem vagyok ilyen,csak ha épp egy rossz pillanatomban mondanak valami olyat amire kiakadok.

Általában a legtöbb embertípussal jól kijövök,akikkel nem,azok a nehéz stílusú emberek,akik kérdésre kérdéssel felelnek,mindent megmagyaráznak,mindenre van válaszuk mindenkit kioktatnak,és alapból fárasztó a stílusuk.

2010. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Külső: az egész testem ellepő pikkelysömör

Belső: könnyen el lehet venni a kedvem és nagyon általánosítani tudok, mivel okot adtak rá, nem bírok másképp gondolkodni


Másokban: nem szeretem a lenéző, bunkó, nagymenő embereket.

2010. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én szeretem magam úgy ahogy vagyok. Valami nem tökéletes de nem utálom. Egyedül a körülményeim utálom amiből ki kell törni de az nem én vagyok.

Másokban sem utálok semmit, egyszerűen csak vannak elveim és aki annak nem felel meg avval nem foglalkozok mert úgysem lennénk jóban.

2010. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Vannak hibáim,mint mindenkinek,de azt azért nem mondnám,hogy utálom ezeket a tulajdonságokat.Egyszerűen csak változtatni kéne rajtuk.

Én inkább a belső tulajdonságokat emelném ki: -kicsit antiszociális,túlságosan zárkózott,befelé forduló vagyok,

-hajlamos vagyok az önzésre,mert azért sokszor éhezem a figyelmet,törődést

-túlérzékeny vagyok,s néha forrok a dühtől,és olyankor minden kijön a számon,aminek nem kéne!


Másokban nem szeretem a flegmaságot,nagyképűséget,és az okoskodást.A szőrszálhasogató emberekkel ki lehetne üldözni a világból... (Ha egy triviális példát kéne felhoznom,nagyon nem szeretem azt például,ha valaki abból is ügyet csinál,hogyan mostam ki a zokniját,vagy mennyi zöldséget tettem a levesbe.Az ilyen ember vagy nagyon unatkozik,vagy otthon éli ki az uralkodási vágyát.Szerintem ez egyenesen szánalmas.Mármint,hogy a családban akarja játszani a valakit,mert máshol nem meri.)

2010. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én kb. 8 évet az elmúlt évemimbőól, azt bizony nagyon utálom, de nem lehet visszacsinálni, viszont bizonyítani lehet az ellenkezőjét, és akkor az emberek elfelejtik azt a sötét időszakot.
2010. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elég bátor, sokszor elmegyek negatív gondolkodásra, nem mindig vagyok elég kitartó, nehezen vállalok be kényelmetlen helyzeteket.


Másokban:kétszínű, gerinctelen, lusta embereket, a kárörvendőket, az ítélkezőket, akik empátiás készsége a minuszokban van, a puhány embereket sem állom.

2010. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!