Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék az önbizalomhián...

Hogyan tudnék az önbizalomhiányomon javítani? ( részlet lennt )

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányosnak tartom magam egy kicsit, mivel mikor sétálok az utcán egyedül, mindég elgondolkozok rajta, ki mit gondolhat rólam stb... de ha már nem egyedül vagyok ez elmúlik.... vagy bármikot ha figyel valaki, nem tudom mit gondolhat....vagy mikor bármit csinálok....igaz kisebb koromban bármit csináltam, az apám nem azt mondta hogy na szép munka, jól csináltad hanem csak ennyi hogy jó, vagy lehetne jobb is stb.. értitek gondolom.... szóval ezen hogyan tudnék javítani? kövér sem vagyok nem azért... igényes vagyok, külsőmmel sincs gond... 16/F
2010. máj. 24. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hiányzik a dícséret neked is,meg a bíztatás:S

ismerősöm oda jutott,hogy mindenkit lecsesz,meg elvált,csak a két gyereke van neki,meg a pasija..barátnője nem sok.Bár mondjuk én bírom..egyszer nekem mondta,hogy "Nekem is kell a dícséret.."..hát nem tudtam h. mit csináljak vele,végülis nem tehettem sok mindent,így hát megdícsértem.

Nem tudom,hogy te mit tehetnél..:S menj a haverjaiddal bulizgatni meg ilyenek...:S nem tudok mást mondani.

2010. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!