Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok élni. MIT TEGYEK?

Utálok élni. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

mindenki csak keresztül néz rajtam semmibe vesz lesz@rnak

mit tegyek?? NEM WOWOZOK!!!! már wowoztam de sz@r

és emo-s sem vagyok pedig szeretnék :D


14/f


2010. máj. 24. 17:53
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
1:34 szeretnék kimozdulni csak nincs rá lehetőségem a szüleim miatt mert bp virág telepről nem engednek el a tescoig se (6 buszmegálló...)
2010. máj. 25. 18:24
 22/33 A kérdező kommentje:
akik meg leszóltak hogy nekem nem is olyan szar annak meg remélem lessz egyszer ilyen és akkor megtudja mekkora szar igy és semmi értelme nincs az életének... lehet fikázni lesz@rom mostantól...
2010. máj. 25. 18:25
 23/33 anonim ***** válasza:

kedves kérdező akkor már 2-en vagyunk

én is utálok élni,a családomon és a pár barátnőmö kívül színtem mindenki lenéz...:((

13/L

2010. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
engem még a családom is lenéz :S
2010. jún. 8. 15:21
 25/33 anonim ***** válasza:
engemis, bár én unalmamban wowozok is...13/F
2010. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ne legyel EMO s mert a legjobb baratnom is az volt mert nem szerette az eletel es egyszer majdnem meghalt mert felvagta az erejit de en uttana megmutattam neki mijen az elet h mijen apro csodai vannak az eltnek!!! ( o joval idosebb nalam) es ma mar az orvosira jar kituno tanulo megtalata az eltceljat!!! kerezsd meg te is!!!
2010. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"akik meg leszóltak hogy nekem nem is olyan szar annak meg remélem lessz egyszer ilyen és akkor megtudja mekkora szar igy és semmi értelme nincs az életének... lehet fikázni lesz@rom mostantól..."

("olyan idő sosem volt, sosem lesz

mikor a lesz két "sz"")

és hogy a kérdésedre is válaszoljak:

"“Ha ez élet dögunalom, nézd meg, mennyi energiát fordítasz rá! Soha sem hallod, hogy valaki azt mondaná: “Hajnalban kelek, edzem a testem, tanulok, ápolom a kapcsolataimat, teljes gőzzel dolgozom – és SEMMI JÓ nem történik az életemben.” Életünk egy energiarendszer. Ha semmi jó nem történik benne, az a te hibád. Ha majd egyszer felismered, hogy a befektetett energia alakítja a körülményeidet, akkor már nem leszel áldozat.”

2010. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

Te tehetsz róla hogy keresztülnéznek rajtad.

Nem wowozol,de xboxozol...ugyanugy függöséget okozhat.

Legyél csak emo,egyel több vagy kevesebb,mind1.Beleillenél,azok is ilyen szánalmas alakok.

A my chemical romance pedig nem emo,hanem metalcore,de attol függetlenül ugyanolyan undorito,mint az emo zene.

Hallgass true zenét,true metált.

Tudod mit? Inkább ne.Nem kell a mi társadalmunknak egy ilyen pózer lecsúszott alak.

14 évesen szar az élet,hát lóf*szt nem tudsz még róla öcsém.

Kérdésben ott a "MIT TEGYEK?"...az egiyk előttem válaszoló azt írta,hogy öld meg magad.Miért pontozod le,ő csak a kérdésedre válaszolt.


Lepontozhatod ezt is,semmin nem változtat,ugyanúgy igazam van :)

2010. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Előző vagyok,még annyit,hogy ne sajnáltasd magad.Lefogadom,hogy vígan éled az életed,mindent megkapsz,csak egy elviselhetetlen kis p*cs vagy,nincsenek barátaid,ezért itt sajnáltatod magad.

dig your grave.

2010. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
14 éves vagy és 7.es?? te buktál?
2010. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!