Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és újabban elkezdtek érdekelni a nők is, jobban, mint a fiúk. Azért nők, mert csak felnőttek. Nem nagyon van olyan korombeli, aki tetszene, de több olyan nő van, aki 28 éves, vagy sokkal idősebb és tökre bejön nekem. És sokat gondolkozom montanában azon, hogy milyen lenne, ha járnék egy nővel, vagy egy idősebb (17-18 éves) lánnyal, és ez elég fura. Ha belegondolok, már kicsi koromban is voltak ilyenek, hogy azt képzeltem, megcsókolom a tanár nénit. De most kezdtem csak arra gondolni, hogy mi van, ha leszbi vagyok? És tényleg jobban tetszik egy nő, mint bármelyik fiú, igazából annyira sosem érdekeltek a pasik... Most ilyenkor mi van? Segítsetek légyszi, mert eléggé megijedtem...

2017. aug. 24. 03:44
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha így érzel akkor tényleg a nőkhöz vonzódsz. De nem kell megijedned nem elítélendő dolog nem kell szégyellni. Ha úgy érzed vállald fel, akit meg ez zavarja ne vedd figyelembe. Ne érdekeljen más mit gondol, éld a magad útját.
2017. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%
Lehet hogy idővel "kinövöd".De szerintem egyáltalán nem elítélenő ha esetleg mégsem így történne. Legyél türelmes magaddal :)
2017. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nekem is voltak ilyen gondolataim 14 évesen, de elnyomtam őket, nem is mertem így kimondani magamban sem, amit te most leírtál. 16 évesen jött el az a pillanat, hogy el tudtam fogadni a leszbikusságomat, mert akkor már ismerkedtem is lányokkal. Előtte viszont annak ellenére, hogy nem nagyon érdekeltek a fiúk, volt olyan, hogy elképzeltem a csókolózást egy fiúval. Szóval talán még kicsit fiatal vagy ahhoz, hogy egyértelműen kimond a dolgot, a helyedben csak megfigyelném, hogy melyik nem vonz jobban, és várnék pár évet azzal, hogy besoroljam magam bármelyik "csoportba".
2017. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kísérletezz, idővel kiderül úgyis. De ezek alapján simán lehetsz leszbikus. Nem kell ettől megijedni, tudom hogy nehéz, de egy idő után el tudod majd fogadni magad. Teljesen természetes dolog. Nekem több mint egy évembe telt mire megbékéltem vele. 15/L
2017. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, legyszives meselj az apukadrol es a hozza fuzodo erzesidrol...
2017. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Apukam mar hat eves korom ota nem velunk el, hanem az orszag masik feleben, evente haromszor talalkozom vele, szoval annyira nem is ismerem, de azert persze szeretem. Neveloapukam van, o eleg jo fej, de sokat veszekszunk, mindent ram ken :D Meg vannak rossz pillanatai:/
2017. aug. 26. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ez az állapot váltotta ki a kérdező hölgy érzéseit, 23:52-es?
2017. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akit csak egy szülő nevel, annak a későbbiekben lehetnek hasonló problémái. Valószínű lelki eredetű problémád van, mintsem testi!
2017. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

te tudod eldönteni

ha lányként:

fiukhoz vonzódsz: heteró

csajhoz: leszbi

mindkettőhöz: biszex

2017. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!