Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor azt sem tudom, ki...

Sokszor azt sem tudom, ki vagyok valójában. Minenkinek más arcomat mutatom, és nemtudom mekyik az igazi, melyik vagyok én? Tovább lennt.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és boldog párkapcsolatban élek egy másik lánnyal már 4 hónapja. Elég bonyolult az életem. Nemrég kaptam egy lehetőséget egy night clubban, hogy menjek el táncolni. Nagyon kecsegtető az ajánlat, mivel a mostani havi fizetésem megkereshetném pár nap alatt. Már fel is mondtam a mostani munkahelyemen, amiről a párom még nem tud. De ennek nyilván ára van. Hazudok a szerelmemnek, és a családomnak, a barátaim tudják és támogatnak ebben. Viszont nem akarom átverni azt az embert akit mindennél jobban szeretek. De a pénz nagyon motivál, főleg a mai világban. Amikor elmentem az "állás interjúra" mindenki oda volt értem, szépeket mondtak rólam, én meg persze élveztem a helyzetet. Úgy érzem mostanában a párom csak a hibákat látja bennem, ők pedíg "Istenítettek" és jó érzés volt. Viszont úgy érzem mostanában nemtudom kivagyok. Sokszor azt érzem megjátszom magam a párom előtt, nem mutatom neki az igazi oldalam, és ezt érzi is mostanában, és azt is, hogy titkolok előtte valamit. Ezek között az emberek között teljesen máshogy viselkedtem, elhittem, hogy szép vagyok, van önbizalmam, nőnek éreztem magam, viszont a páromnál ezeket nem érzem, úgy érzem mellette egy kislány vagyok. Nemtudom már, hogy ki vagyok egyáltalán. Talán egy eltévedt lány aki nem találja a helyét a világban. Hideg, meleg véleményeket várok, mit kéne tennem?

2017. aug. 19. 14:48
 1/6 anonim válasza:

a pénz mindenkit motivál,viszont amit csinálnál...gondolom nem csak "tánc" lenne.....


ha egy csöpp eszed lenne,kicsit fejlesztenéd magad,ennyi idősen még bőven tanulhatnál tovább,esetleg nyelveket,fejleszthetnéd magad.mint sem ,hogy spontán pronóskurwát csináljanak belőled,aztán már nem lesz vissza út.de én nekem azt oly mindegy melyiket választod :)

2017. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a tovább tanulásomat is elő kell teremteni valahonnan. Rendes munkát és az iskolát viszont lehetetlen összeegyeztetni. A mostani munkahelyemen is ezek a problémák adódtak.
2017. aug. 19. 15:44
 3/6 anonim válasza:
Csak a kifogasok...Mas orvostanhallgato eljar dolgozni ugy, hogy munka utan meg keszulhetnek az egyetemre. Mindent csak akarni kell, es tenni erte.
2017. aug. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
beszélni persze könnyű mindenkinek, de nemtudom ki jön ki a 120.000 forintos fizetéséből úgy, hogy 60.000 csak az iskola minden hónapban. :)
2017. aug. 20. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"boldog párkapcsolatban" <----> "a párom csak a hibákat látja bennem"


Én is voltam hasonló helyzetben, leszbikusként ilyesmi erotikus(jellegű) munkát végeztem. A párom tudott róla, és egyfolytában piszkálódott miatta, tette a megjegyzéseket. A szép lakást viszont élvezte, amit én fizettem ebből. Egyfolytában szabotálta a pénzkeresetemet, tette tönkre a jövedelmemet. Ja, és ő persze nem dolgozott.


Erre jó a nagy őszinteség egy kapcsolatban: támadási felületet nyújtani, amit a másik csak úgy heccből kihasznál unalmában, mert felállított valami hülye standardot a fejében, aminek semmi köze a valósághoz, és elvárja, hogy ahhoz alkalmazkodj.


Fogadd el a jól fizető munkát, dolgozz, keress, takarékoskodj, a csaj meg majd ha szeret, elfogadja; ha nem tetszik neki, akkor meg hadd menjen.

Ha teheted, akkor meg hazudj neki valamit, és meg van oldva.


Egyébként is van egy ilyen agybetegség a leszbikusok között, hogy azt képzelik, hogy nekik JÁR a tökéletes nő, amit ők úgy elképzeltek. Aki meg kitart mellettük, azt nem becsülik meg.


"Sokszor azt sem tudom, ki vagyok valójában."


Emiatt ne aggódj, ez természetes. Senki a világon nem tudja igazán, hogy ki ő valójában. Csak kitalált címkéket ragasztgatnak magukra, és elveszetten keresnek valami identitáspótlékot.


"Mindenkinek más arcomat mutatom"


Normális ember az eltérő helyzetekben mindig odaillően viselkedik, úgyhogy ezzel nincs baj, sőt. Az élő szervezetnek az az egyik definíciója, hogy alkalmazkodik a külvilág ingereihez.

2017. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még ne mond el neki :) csináld úgy hogy jónak látod senkire nem számíthatsz a mai világban csak magadra és légy figyelmes nagyon hogy ne vegye észre gondolom nehéz lehet hogy hazudsz neki de gondolj a jövődre is ha el mondod és nem érti meg akkor csak lelkileg ki leszel tarts magadban míg anyagilag helyre állsz aztán jön minden magától csak idő kérdése ha szeret meg érti mert előbb utóbb meg fogja tudni . Sok sikert és ha gondolod írj privátban ha szeretnél.
2017. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!