Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted normális vagy?...

Szerinted normális vagy? normális ötleteid vannak, vagy inkább őrült ötleteid?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Relatív. Mihez viszonyítjuk azt, hogy valaki normális?

(Pszichésen az átlaghoz mérten normális vagyok, nincsenek beteges ötleteim, hajlamaim. Vagy legalábbis nem tudok róla. )

2010. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális vagyok. A belső hangok is megmondták.
2010. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Földhözragadt vagyok,nincsenek őrült ötleteim,és nem is vagyok valami kreatív.
2010. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok normális. Örült vagyok, de a csendes fajta. :D
2010. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a legőrültebb fajta vagyok :D Az életem egyik alapszükséglete a kreativitás és az új ötletek folyamatos "megtalálása".

Van, hogy nem alszok 24 óráig, aztán kávé+tea combo, és jönnek is az ötletek, amiket papírra vetek, majd normális állapotban összehozok belőlük valamit.

Sosem tudnám feladni az életmódom a "normálisra", az nekem egy halálos ítélet lenne.

2010. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez relatív... én pl a felhők hangulatán töprengek és magamban társalgok mindenkivel és hasonlók, és mindenféle mániáim vannak, és lehet, h pszichésen se vagyok normális (megvágom az ujjam egy késsel(véletlenül!) aztán az egész mosdókagylót összevérzem az öltözőben és ott hagyom a véres késsel együtt... de délután volt elmondtam én volam és le is mostam...és ettől függetlnül minden nap színes és vidám vagyok :)) de ez számomra a normális állapot :)
2010. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nagyon őrült vagyok, még őrültebb ötletekkel. xD
2010. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már hogy lennék normális! Hiszen válaszolok a kérdésre!:D
2010. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát nekem múlt héten pattant ki a fejemből hogy varrni kell egy antik rutát.... anyám szerint ez nem normális ötlet, a barátnőim viszont még segítenek is! szóval tényleg relatív! :)
2010. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!