Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy nagyon lent...

Az normális, hogy nagyon lent van az önbecsülésem, mert kevesen jelölnek ismerősüknek facebookon? 20/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a "nem normális", hogy ez a mércéd. Gondolkodj rajta, kérlek..
2011. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, a facebooknak SEMMI KÖZE a valósághoz!!! Lehet, hogy a másiknak van 500 ismerőse, de a nagy része olyan, hogy találkoztak kétszer, vagy pedig a haver haverjának a nagynénikéje... Nekem sincs sok ismerősöm. De ha szükségem van segítségre bármivel kapcsolatban, így is mindig van valaki, aki tud nekem segíteni. Az meg, hogy nem kapok 20 like-ot minden szarra, őszintén nem tud zavarni.
2011. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mindenkinek annyi ismerőse van... meg mindig kiírja a főoldalra, hogy mennyi új ismerősük van :(
2011. nov. 19. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

(első vagyok)


Könyörgök, ne legyen a központi problémád, hogy egy virtuális téren hányan jelölnek ismerősnek. ETTŐL RENDÜL MEG AZ ÖNBECSÜLÉSED??? Mi lesz majd akkor, hogyha - Isten őrízz! - olyan (reális) dolgok érnek el, amelyektől valóban megrendülhet (pl. gyengének bizonyulsz egy élethelyzetedben..vagy elfordulsz valakitől, akinek segíthetnél, és később elmarasztalod magad, mert szégyelled és bánod..)?

Ne állj már be az egyen-emberek sorába, 20 évesen!!!

Minek az "értékmérője" egy facebook??????

2011. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lol. Szánalmas, hogy manapság a fiataloknak a face az életük központi része. Akiknek van mondjuk 500 ismerőse, abból kb 100 sulibeli, 200 a városában falujában lakik, de nem beszél velük soha csak bejelölte h legyen. 100 esetleg akivel valaha beszélt de amúgy itt sohasem írna rá. Ez már négyszáz. Mondjuk legyen 30 oszálytárs, legyen 20 rokon. A maradék ötven innen onnan, busz, net stb ismerős. Aktívan beszélget max 20 fővel. Talán. Nem mértékadó. Sőt, értelmetlen emiatt agyalni.
2011. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sz@rni rá, az elején én is felidegesítettem magam ezeken, de ma már nem érdekel. Mind csak felszínes barátság, ha baj lenne elég kevesen állnának ki az adott illető mellett.

21/F

2011. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Stella90 ***** válasza:
az ilyen béna...régen msn-nel volt így...aztán iwiw...most meg ez a sz*r??? szánalmas
2011. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. 20 éves létedre ez a mércéd?? Lehet, hogy nem jó a valós közösségi életed? Hagyd ezt a virtuális hülyeséget, semmi értelme az ég világon!!!
2011. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a face book egy rakás kaki a többi ilyen oldallal együtt.Elösször is akinek nagyon sok isemrőse van gondolj bele hogy szerzik a sok ismerőst?Engem olyanok jelölgettek akik egyszer láttak az utcán vagy csak szimplán van egy közös ismerősünk aztán tsá.Esküszöm betegek az emberek!!!

Szerintem túl nagy hangsúlyt fektetsz erre a kérdésre pedig nem kéne!!!Nekem csak az a lényeg amit csinálok a való életben a valódi barátokkal!Sokaknak gép elött van az életük és észre sem veszik hogy ez mekkora időpocsékolás!!

Ne állj be a birkacsordába!!!

2011. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ui:Jobban éreznéd magad ha bejelölnélek? :)
2011. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!