Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érhetem el, hogy...

Hogyan érhetem el, hogy tökéletes mentális állapotban legyek egy versenyre?

Figyelt kérdés

Milyen praktikák, gyakorlatok, csodaszerek léteznek arra, hogy tökéletes mentális állapotban vághassak neki egy versenynek? Valami olyat keresek, ami a figyelmemet segít összpontosítani a feladatra.

Eddig csak arra jöttem rá, hogy némely napszakban sokkal jobb tudok lenni, pedig nem érzek különbséget a teljesítményemben, az eredmény mégis ezt igazolja.



2017. szept. 3. 08:50
 1/2 anonim válasza:
Aktív szexuális élet. Partner hiányában önkielégítés napi rendszerességgel.
2017. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ milyen verseny. én küzdősportot űzök, és az a "Technikám" hogy előtte 2 nappal már nem fárasztom le magam, pihenek, rendszeresen táplálkozok és kikapcsolom az agyam. a verseny előtt viszont csak a versenyre gondolok, hogy miket csinálok majd ott, és amikor odaértünk a helyszínre akkor nem izgultam, hanem nyugodtan kezeltem az egészet. (Tipp: Nekem hatalmas szerepet játszik a zene az életemben, ezért szinte végig hallgattam, ez neked is segíthet ha szereted a zenét)
2017. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!