Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van sok ilyen Nyuszika...

Miért van sok ilyen Nyuszika ember szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a vicc, hogy Nyuszika elindul, hogy kölcsönkérje a létrát a Rókától, az úton gondolkodik magában, hogy úgysem fogja odaadni, mikor a Rókához ér így szól: -B*szd meg a létrádat Róka! És elmegy...

Remélem értitek milyen ember típusra gondolok. Akik általánosítanak és cimkéznek, és csoportokba sorolnak mindent és mindenkit, és erről kijelentik, hogy Jó, és arról, hogy rossz, és ha valaki kicsit is másképp gondolja akkor már fújtatnak és dühöngenek, hogy ők tudták, hogy ők megmondták és meg se lehet mellette szólalni. Azt ki sem mondhatod, hogy igazad van de... Szóval olyan emberek akikkel nem lehet normálisan ember módjára beszélgetni...


2010. máj. 26. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én pont nem a menő gyerekekre gondolok.... Vagyis nem egészen rájuk... Akiket én leírtam, azok önzőek, és csak a kis világukban élnek.

Amúgy egyet értek.

2010. júl. 18. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!