Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vannak fura teveszmeim?

Miért vannak fura teveszmeim?

Figyelt kérdés

Számos fura dolog történik velem mostanában de a legzavarobb amit szeretnék megszüntetni azok a fura teveszmeim.

Nem elég,hogy egyre furabb képzelgeseim vannak,pl este kinezek az ablakon és hirtelen valaki elkezd rajta dörömbolni és kapkodok levegőért pedig meg sem történt.

Vagy az ajtó razkodik stb

És mostanában összeesküvés elméleteim vannak.

Szerintetek?


2017. szept. 8. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En epp ma gondolkodtam azon, hogy mivel mehetnek be a pszichiatriara. Szerintem ez egy pont olyan eset. Es mielott azt hinned, hogy trollkodom, hat nem. Nekem fajdalmaim vannak a hatamban, kivizsgaltak es nem talaltak semmit, a sajat kerdesemben engem is mar pszichologushoz kuldtek, szoval szerintem utaltasd be magad a pszichiatriara, ezzel mar bemehetsz. Mert engem nem fogbak egy ilyennel bekuldeni, pedig mar ott tartok, hogy csak bekepzel a fajdalmat, pedig rohadtul faj.
2017. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De szegyenlek ilyennel bemenni.

19eves vagyok

2017. szept. 8. 23:50
 3/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szégyenkezel, vagy 19éves korodban szeretnél teljesen megkattanni?! Lehet választani...
2017. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem lehet,hogy csak egy átmeneti időszak?
2017. szept. 9. 00:24
 5/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ha nincs alapja amitől kezdődött akkor ki kell váltsa valami, és akármi alapján is kezdődött nem épp természetes...
2017. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
lehet nyugtató elvonási tünet?
2017. szept. 9. 00:27
 7/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
Trollkodsz? :D
2017. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
miért trollkodnék?
2017. szept. 9. 00:29
 9/17 A kérdező kommentje:

15 évesen rákaptam a frontinra utána kihagyásokkal de szedegettem..

emiatt kérdem,hogy lehet e mind ez az elhagyása miatt.

2017. szept. 9. 00:29
 10/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ez már eleve kezelendő lett volna...
2017. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!