Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális vagyok? Menjek...

Normális vagyok? Menjek orvoshoz vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés

Régebben, még 12 éves koromban jött egy ötlet. Az ötlet az volt, hogy írhatnèk egy füzetbe vérrel. Namostmár ezt meg is valósítottam, tettem egy befőttes gumit az ujjamra, fogtam egy tűt, és így írkáltam a füzetembe. Ez eltartott egy ideig, aztán alábbhagyott. Egy éve nem írtam bele, amikor megtaláltam újra. (a hetekben, napokban) és azóta több oldalt töltöttem ki (képet tudok küldeni privátban ha valakit érdekel) , csak már nem tűvel csinálom, hanem késsel. (természetesen az ujjbegyeimen)

Most pl már festettem is.. Úgy érzem ez nem normális dolog, de nem mondanám magam, őrültnek vagy ilyesmi.. Szerintetek? (hibákért bocsi teloról vagyok)



2017. jún. 29. 23:26
 1/4 anonim válasza:
Szólj a szüleidnek , és mennyetek el együtt orvoshoz, majd ő mond konkrét dolgot erre.
2017. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekik nem merek szólni, azért kérdezek itt. :)
2017. jún. 29. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb lesz ha szólsz a szüleidnek. Nem fognak a szüleid megölni vagy ilyesmi. Elvisznek orvoshoz majd és ő segít neked. Vagy próbáld meg ezt befejezni.
2017. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha abba tudod hagyni, mert csak érdekességnek tűnik, de nem olthatatlan kényszernek, akkor még normális lehet, de inkább ne csináld, fertőzésveszélyes, meg szerintem elég gusztustalan is.


Ha viszont nem tudod megállni, akkor az már mentálhigiéniás problémát jelez.

2017. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!