Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek? Utálok élni?

Mihez kezdjek? Utálok élni?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom és nagyon szeretem a barátomat.Ő is oda van értem, de ha vele vagyok,alig várom, hogy vége legyen és elmenjen.PEDIG IMÁDOK VELE LENNI! De én kb mindennel így vagyok. Elkezdek filmezni, várom a végét, unok mindent,az életet, mit tegyek ellene? Szedek évek óra antidepresszánsokat, pszichológus képtelen segíteni. Mibe meneküljek?
2017. szept. 13. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes eset, hormonjaid úgy rendben vannak? nincs vmiből sok vagy kevesebb, tesóm pajzsmirigyes ő hasonló ingadozó természet.
2017. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen bajom. :S Azért köszi a választ, jöhetnek még.
2017. szept. 13. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Menekülj a vad, állatias, perverz szexbe. Privátban megírom a címemet!
2017. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hali,ha gondolod irj privátba,hatha tudok segiteni
2017. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Monoton sport, monoton tevékenységek. Kerékpározás, kocogás, kötögetés, imádkozás órákig. Ezek kellemes, egészséges, de módosult tudatállapotba hoznak, ami előnyösen befolyásolja az agy hormontermelését.
2017. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kocogást tudom ajánlani. Nem kell sok, napi 10 perccel kezd. De azt minden egyes nap! Ha esik, ha fúj, ha hideg van, ha meleg. :-)az elején nem is kell egyben teljesíteni, csak a kocogás ideje összesen legyen 10 perc. Ugye megírod, hogy mi az eredmény? :-)
2017. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a pillanatokat megélni, amikor meg azt érzed hogy legyen vége valaminek akkor még magával a tudatával se törődj csak koncentrálj arra amivel épp foglalkozol. Ha ezt komolyan veszed akkor jobb lesz. A probléma az hogy mindenen túl akarsz lenni inkább mint hogy teljesen átéld, pár percig érdekes aztán már nem. És pont ezért kellene mindenre jobban fókuszálnod, mert ha nem engedsz ennek az unalom érzésnek akkor nem is lesz.
2017. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, igazad van. :)
2017. szept. 15. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!