Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel...

Mihez kezdjek az életemmel már unom?

Figyelt kérdés
Egy senki vagyok tanulásba 0 a matekhoz hülye vagyok semmibe nem vagyok jó mindig mindenki vmiben jobb nálam. Álandóan azt hallom ez külföldön él ott dolgozik, nyaral stb.. Akkor vki nemzetközi sikereket ér el spor vagy csak gamer kockák és ebből élnek. Most is hallom h gamereknek versenyeket indítanak és mehet teszt pilotának az f1 be. A másik 10 nyelven beszél a másik meg becsajozott és a többi.... Miért lettem ekkora senki? Vagy ezek a dolgok is csak PÉNZ kérdései.Akik havi 80 ezret keresnek azokból nem lesz semmi?

#kezdjek?
2017. júl. 23. 12:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17/f
2017. júl. 23. 12:53
 2/12 anonim ***** válasza:

Menjünk sorjában, v elég lesz, ha a rövid választ írom?


Azért vagy ilyen boldogtalan, mert

-másokhoz hasonlítgatod magad,

-nem veszed észre h te miben vagy jó,

-azt hiszed, a rendkívüliség/tehetség oka a boldogságnak,

-mert leragadsz a 80 ezer forintos jövőképnél.

Pedig ezek a fenti dolgok mind megváltoztathatók.


Persze kérdés, h van-e benned motiváció, kitartás, önfegyelem.


Van?

2017. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Annyira kilátástalan az egész jövőm. Fogalmam sincs mit hogyan merre. Az itthoni lét is annyira bánt a pénztelenség veszekedés stb..
2017. júl. 23. 13:34
 4/12 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Kedves Kérdező, az összes problémád egy csapásra nem fog megoldódni. Viszont ha napi szintre, apró lépésekre lebontod, h mi mindent akarsz megtenni, az működik. Mondok példákat.


Ha 17/f vagy, holnap máris elmehetsz melót keresni. Ha cigizel, holnaptól kezdve egy szállal kevesebbet szívj el naponta, két hét múlva megint csökkented egy szállal stb. Év végére rengeteg pénz marad a zsebedben. Ha utálod a veszekedést, nem végy részt benne: tudom, ez fiatalságod okán nehezen elképzelhető, de az élet nem arról szól, h kinek "van igaza". Ha nem vagy jó matekból, legalább az alapokat megtanulod szünetben, h meg ne bukj. Megnézed, mit hogy csinálnak a környezetedben élők, és hova jutottak vele. Ha nem oda akarsz jutni, máshogy csinálod.


Kitartás, motiváció, önfegyelem.


Nos?

2017. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szórakozni születtünk a Földre, hanem küzdeni, tanulni, tapasztalni. És " A legkeményebb katonák kapják a legkeményebb feladatokat." Csak azt kell eldönteni, hogy mi szeretnél lenni. Takony, vagy beton? Ha ezt kitaláltad, akkor aszerint kell viselkedni.
2017. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De hogy kezgyek bele?
2017. júl. 23. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:

ahogy már mondtam, napi tervet készítesz


07/24 egy szál cigivel kevesebb, és munka keresés (szomszédot megkérdezed, kell-e aznapra segítség neki, legközelebbi építési vállalkozót megkeresed, mit fizet egy napra stb)

07/25 elmész dolgozni, hazamész és nem pörölsz, nem felejtkezel el a cigimennyiségről

07/26 ugyanígy

hét végén megkeresel valakit az osztályodból, h magyarázza el a matekot, kis lépésekben

stb


a 300 m hosszú tartályhajó összeszerelése is két vasdarab összehegesztésével kezdődik, és azt addig-addig folytatják, míg kész nincs a hajó

2017. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TroianaBell válasza:

Szia

A penztelenseg megoldhato, hisz el tudsz menni dolgozni, amit magadra tudsz forditani. Fiu vagy, tudsz epitkezesen dolgozni, az általában napi/heti bert ad, párom is epitkezesen dolgozik heti 40.000ert, bar hozza kell tenni, nem konnyu es nagyon megterhelo. Oke, igaz, nem bejelentett munka, de legalabb remdesen fizet, rendes emberekkel, akik torodnek vele, felnottek, es munkavedelmi eszkozoket illetve jo hideg asvanyvizet biztositanak neki, teljesen ingyen.

Azthiszem inkabb az a gondod, hogy maganyos vagy. Otthon veszekednek, masok meg becsajoznak, nyaralnak. Ezt mind tarsasagban teszik, jol erzik magukat. En azt ajanlom, hogy tenyleg keress munkat, hagyd ott a 80e fizut, es ismerkedj lanyokkal. Persze nem lehet surgetni a szerelmet, de inkabb egyelore az is megfelelhet, ha csak jol erzitek egymast a masik tarsasagaban, nevetgeltek, es egyutt eljartok helyekre. Ha viszont nem gondolod hogy lanyra van szukseged, akkor menj el a baratokkal. Mondjuk ha tenyleg elmesz epitkezesre, akkor hetvegen nezzetek el valamerre. Nem kell azonnal kulfoldre menni, pl legyen egy Velencei to, paran elmentek a hetvegere. Neked is kell a kikapcsolodas az otthoni dolgok miatt, es hidd el ha magadat jol fogod erezni,jobb lesz a kisugarzasod, kozerzeted es ezt a lanyok is eszre fogjak venni. :)

2017. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na most ezt több részre bontanám. Az értségiig mint középszintű végzettségig. Akárkit elrugdosnak.

De ha budapesti vagy még iskolát is mondok. Ahol én érettségiztem ott enyhe és testi fogyatékosok is letudtak érettségizni.


Ami az anyagi részét illeti a játékosoknak csak nagyon kis része az aki konkrétan megtud élni az E Sportból.

Maga az F1 meg rendkívül veszélyes. Azok a pilóták 200-300 km/h-val mennek. Elég egy műszaki hiba v egy rossz mozdulat és jobb esetben csak meghal, rosszabban egy életre nyomorék lesz az illető.


Értségivel egyébként már lehet 160 nettot-t keresni.

Egyébként meg na hasonlítsd magadat olyan emberekhez akik nem olyanok mint te. De egyébként a Linkin Park énekese pont pár napja lett öngyilkos. Drogos volt és alkoholista.


Mielőtt azt hinnéd h mindenikek jó aki gazdag és híres.


Egyébként az a legegyszerűbb ha keresel magadnak valami elfoglaltságot.


Ami meg a nőket illeti ismerek embert aki így lett HPV-s meg másik akinek így lett gyereke. És az exe még most is szívja a vérét. Szerintem sokkal jobb egyedül élni.

Azt teszel amit akarsz és senki nem szól be.

2017. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Matekból is az alap 2es szintű feladatokat se tudom megcsinálni pedig járok tanárhoz asse tudom hogy megyek átt a pótvizsgán. Aztán ott a német amit 9 éve tanulok és alig megy én vagyok a legroszabb az osztályba. Segíteni matekba meg nem fognsk mert mindenki lenéz és egy hülye senkinek hisz.
2017. júl. 23. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!