Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok illetve zokogok...

Miért sírok illetve zokogok minden este? ( 17 éves lány)

Figyelt kérdés
Van egy barátom már körülbelül másfél éve. Nagyon szeretjük egymást csak ő nem igazán mutatja ki és valamikor a haverjai fontosabbak mint én vagy ha elmegy bulizni nélkülem, egész éjszaka sírok mert félek hogy megcsal.. De van olyan hogy csak úgy rám jön este és csak sírok. Elég pesszimista vagyok és nem látom jól a világot pluszban nem szeretem magamat minden rossz dologért magamat hibáztatom. Amúgy nagyon jó a kommunikációs készségem és nagyon jól eltudok beszélgetni bárkivel és szeretek segíteni mindenkinek, amivel sajnos sokan vissza élnek.. és lehet ezért is jön ki rajtam mindig ez a pityergés. Ja és mindenen felkapom a vizet sajnos. Arra is gondoltam hogy depressziós vagyok, mivel a depresszió tünetei eléggé illettek rám. Az érdekes viszont az hogy nappal egy iszonyat vidám lány vagyok és este jön rám a sírás főleg miután a barátommal beszéltem.:S Szerintetek mi lehet a problémám? Menjek el egy pszichológushoz vagy magamtól is rájöhetek a problémámra? A válaszaitokat előre is köszönöm.
2010. máj. 26. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nem bízol a párodban,önbizalomhiányod van.sztem depressziós vagy,csak az enyhébb fajtából.ami a sírást illeti...ha sötétben,egyedül sírsz,senki se látja.talán erősnek akarsz látszani,és a napi feszültség éjjel jön ki rajtad.nem ártana pszihológus,lehet hogy elég lenne pár alkalommal elmenned hozzá és rendbehoz
2010. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy megcsal, azzal csak magadnak ártassz. Próbáld megérteni, hogy időnként a barátaival szeretne lenni. Esetleg szégyell téged előttük? A barátnőiddel szoktál beszélgetni erről? Az sokat segítene. Vagy bárki, akinek elmondhatod. Az ingerlékenység lehet vitaminhiány is (B).
2010. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélted már meg ezt a dolgot a barátoddal? Ha nem, akkor itt az ideje.
2010. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen már beszéltem vele erről, de csak kiverte a balhét.. és mindig az volt hogy szakítani akart velem..:S
2010. máj. 27. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok.ez azt jelenti hogy nem szeret eléggé.ha emiatt hisztizik,nem ért meg
2010. máj. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ha meg ezt mondom neki hogy nem szeret akkor meg az csak az van hogy én soha nem hiszem el.. és ezért is vergődik:S szóval semmit nem mondhatok neki mert abból csak baj van..:S
2010. máj. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!