Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Romokban az életem. Mi a kiút?

Romokban az életem. Mi a kiút?

Figyelt kérdés

Néhány éve még sikeres ember voltam. Volt családom, szép gyerekeim, vállalkozásaim. Mára ebből semmi sem maradt.

Az egyik cégem a társam trehánysága miatt tönkrement.

A másik cégem internetes bűncselekmények áldozata lett, ráadásul a külső bedolgozóim is közölték, hogy most nem érnek rá nekem dolgozni, mert jobb ajánlatot kaptak.

A harmadik cégemnél tíz év óta nem volt ilyen rossz a forgalom, nem fizetik ki a kintlévőségeimet, csődbementek a legnagyobb vevőim.

A pénzhiány és egyéb dolgok miatt a feleségem beadta válópert, ráadásul mindent megbosszul és ott tesz keresztbe ahol csak tud. Most már az általam felépített házból is kirakott bírósági határozattal, mindenféle hazugsággal és trükkökkel. Pedig az én munkámból és az én örökségemből épült.

Új kapcsolatot nem tudom, hogy tudnék-e kialakítani, mert bár a szexet nagyon kívánom, de potenciálproblémáim vannak, amivel nem nagyon lehet belevágni egy kapcsolatba. Nem komoly, de néha van. Az adottságaim amúgy tökéletesek, és ha nincs gond, akkor szuper tud lenni, de ez sajnos nem mindig jön össze. Ráadáásul a válás is tuti sokáig elhúzódik. Pedig nagyon érzékeny ember vagyok, nagy szükségem lenne egy társra, mert nagyon rossz egyedül.

A barátaimat a feleségem elüldözte, rokonaim már nem élnek.

Tanulni már nem tudok, próbáltam, de már nem megy.

A pénzem már elfogyott.

Most már gyomorfekélyem is lett, valószínűleg a sok idegességtől.

Nem tudom, hogy mi a kiút, de szektába nem akarok bevonulni.


2010. máj. 27. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez kib.szott szar. :( :S

Szerintem keress fel egy pszichológust, mert így ez az egész szörnyű, ahogy leírtad. Szerintem egy szakember biztos segíteni tud helyrerakni az életedet...

2010. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell szekta, nem kell semmi, csak olvasnod kell, és megértened, elmélyedned. Kérlek higgy nekem, én tudok segíteni, van egy könyv, olyan dolgokat ír le benne a szerző, amikről eddig álmodni sem álmodtál, kérlek bízz bennem és vedd a kezedbe, a problémáid meg fognak oldódni, ha valami nem tiszta esetleg a könyv végére értével, írj privát levelet és tisztázzuk.

Van kiút...


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége.


üdv

25/F

2010. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Szia Józsi!

Ne fogd rám a céged tönkremenetelét, mert bár én vezettem, de te is tudod, hogy külső okok is közrejátszottak.

2010. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. válaszolónak:

(ha nem blöffölsz) ... ez egy anonim oldal. A kérdés feltevője ezt tiszteletben is tartotta, nem nevezett meg téged, nem tett olyan utalásokat, amiből felismerhető lennél. Nem az volt a célja, hogy téged lejárasson, hanem az, hogy segítséget kérjen saját problémájára. Így tehát érthetetlen számomra (még akkor is, ha állításod valós volt), hogy miért kell neked még egy lapát földet a kérdezőre dobnod.

2010. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!