Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Van még kiút...

Mit csináljak? Van még kiút innen? Nekem nincs ötletem az előzmények okán

Figyelt kérdés
Hiába csinálok bármit is, nem hogy nem fogyok, de még hízok is és kb 170cm-hez egy mázsa dukál. Emiatt könnyen fáradok stb és a környezetem elég sportos. A tesióra egyenlő azzal, hogy jól kigúnyolnak (a tanárral együtt) és mindenhol én vagyok az, akit szívatni lehet. Elég csúnyácska vagyok és max álmodhatok arról, hogy bármelyik lánynak is fogok tetszeni. Pedig pl a hajam alapján lehetne. A mozgást nem tudom megtenni, mert 100m futás után hullafáradt vagyok. Az étkezésre nem tudok odafigyelni, mert nem bírok ellenállni és állandóan éhes vagyok és nem bírom ki. Gondolkoztam az öngyilkosságon is, mert ugyan a magánéletem nem olyan rossz, de amint emberek vannak körülöttem, minden bajom van. Családtagokkal nem tudom megbeszélni, mert amint elmondom az első mondatom, hülyének néznek és azt mondják ez "butaság" és hogy "lehet így élni" - gondolom mert ők csak a zárt közösségünkből indulnak ki, ahol azért úgy ahogy megvagyok.
2011. júl. 26. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A családtagjaid szerintem kicsit túlzásba viszik a feltétel nélküli szeretetet. Lehet úgy élni, csak egészségtelen hosszútávon, nem beszélve arról, hogy úgy tűnik a mentális egészségednek se tesz jót.

Nincs más megoldás, szerintem a kaját kellene először visszafognod. Nem vagyok gyakorlott fogyókúrázó, de azt pl. mindenhol hallani, hogy este már ne, inkább reggel többet stb., erre van külön "Fogyókúrák" kategória, ott kérhetsz tanácsot.

Az öngyilkosság nem jó választás, érted, akkor tényleg nem fogsz soha közelebb kerülni azokhoz a csajokhoz akik tetszenek.

2011. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Gondolkoztam az öngyilkosságon is,,

Szerintem az a legjobb választás.Minden gondod elvész utána.

2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj, nagyon gyorsan felejtsd el ezt az öngyilkos dumát.. ne haragudj, de látszik, hogy akaraterőd és önkontrollod nulla, úgysem tennéd meg. a futás meg olyan dolog, hogy az első nap csak 20m-t tudsz futni, a következő nap már 40m-t, csak kitartás és akarat kérdése. de neked az olvasattok alapján ezek nincsenek, úgyhogy talán a gyomorgyűrű jelentene számodra megoldást. de akkor a zabálást abba kell hagynod. olvasgass róla a neten. döntsd el, hogy mit akarsz!
2011. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amiket mondtál, az tuti, de ez több év tapasztalata és nem egy pillanat alatt lettem ilyen, hanem hogy megalázónak éreztem ezeket a "próbákat". Ennyi idősen (tizen) meg nem is engednék a gyomorgyűrűt. Igazából picit talán türelmetlen is vok, mert pl 50m futás az semmi, még bemelegítésnek is kevés és lehet hogy, az volt a tuti, ha mindig egyre többet és a végén már több km is lehet belőle, csak nekem nincs türelmem, mert olyan érzések keringenek bennem az elmúlt hónapokban egyre erősebben, hogy pl most nyár van, akkor őszre, mire suli lesz, addigra elérem az ideális súlyt. De nem tudom elkezdeni és augusztusban meg már annyira késő, hogy igazából megpróbálhatom, csak 1 hónap alatt nem lehet annyit leadni, amit értelmes ember majd félév alatt nyom le. És ezért vok nagyon türelmetlen és ezért is vagyok vmi irtó ideges, feszült és elkeseredett.
2011. aug. 4. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább gondolj arra, hogy más ember ölni tudna azért, ha csak annyi problémája lenne, mint Neked.

Ne értsd félre, de szerintem sokat aggodalmaskodsz a súlyod miatt. Lehet a sok idegesség is közrejátszik abban, hogy nem tudsz lefogyni. Szerintem először fogadd el magad olyannak, amilyen vagy és utána próbálkozz fogyókúrázni.

A fogyókúrához amúgy is gigantikus akaraterő kell.

Azért én sok sikert kívánok hozzá!

2011. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 emenems válasza:

légy erős, és fogyj le. légy még erősebb, és fogadd el magad!

ne érts félre, nem azt mondom h így minden oké, csak tényleg az az első h fogadd el magad. addig semmi se fog menni. aztán meg a fogyókúra fejben dől el. döntsd el, h tényleg akarod-e. ha tényleg akarod akkor nyugi, és ha eszel, és folyton éhes vagy, az is lehet h nem éhes vagy, hanem szomjas. ilyenkor inkább igyál két nagy pohár vizet, és minden rendbe fog jönni!

2011. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy muszáj egyél, akkor egyél mondjuk dinnyét, vagy más olyan gyümölcsöt amiben alig van valami kalória.
2011. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az éremnek a másik oldala vagyok...ugyancsak 170cm viszont kb 60kg. Eléggé kis termetű vagyok. Velem is mindenhol szívoznak, hogy biztos egy gyufás skatulyából léptem elő meg ilyenek. Én hízni szeretnék de nem megy...sőt inkább még fogyok :))). Viszont van amikor egész nap nem eszek. Sajnos elég gyakran ütöm ki magam bulikon és másnap nem tudok enni mivel olyan szar érzés fog el mindig, hogy jajj milyen hülye voltam tegnap. Ha nem ezért nem eszek akkor valami nőügy van és csak a lány jusson az eszembe és egy falat nem megy le a torkomon.

Persze nem ajánlom neked is az ivást csak elmondtam én is a problémáim. Amit ajánlanák az a gyúrás. Egy testesebb embernek könnyebb a formás testalkotás mint egy soványnak. Súlyozás közben adod le a kilókat is meg közben izmosodsz is. Persze nem egy hónap alatt de egy-két év és minden lány utánad fog nézni. Ha nem vagy kitartó soha nem fogsz változni, hisz csoda csak a Vatikánban van istentől. Nekifogsz most, ősszel még kiröhögnek de pár év múlva már félni is fognak tőled. Fel a fejjel, nem lehetetlen eset csak hosszú időt igényel.

2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!