Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ok nélkül lettem lehangolt?

Ok nélkül lettem lehangolt?

Figyelt kérdés

Néha csak úgy ok nélkül romlik el a kedvem, és leszek lehangolt.

Például most is megvan mindenem ami kell, fiú, barátok, jó jegyek, a családommal is jobb a viszonyom, és van egy szép jövőképem is, sosem volt még ilyen jó az életem. Ezen a hétvégén pedig végig pihenni fogok, olvasok és filmezek, ami 1-2 éve nekem a világot jelentette introvertáltként, imádtam egyedül lenni és a gondolataimba merülni.

Most viszont még egy nap se telt el de már lehangolt vagyok, nincsen semmi életkedvem és akármibe belekezdek, 2 perc után elmegy attól is a kedvem. Ráadásul van egy feszítő érzés a mellkasomban, színtiszta szomorúságot érzek és fogalmam sincs miért.

Ma még nem voltam kint, viszont szinte minden nap a napon vagyok, emellett sportolok is és sok gyümölcsöt eszek, szóval nem azzal van a baj hogy bezárkózok a lakásba és "be vagyok savanyodva". Gondolom attól még senkinek nem ment el a kedve hogy fél napot a házban töltött:D

Vannak ilyen napjaim, hogy ok nélkül lehangolódok és csak negatív gondolataim vannak, de még sosem éreztem ilyen erősen. Mi lehet a baj? Veletek történt már hasonló?

Régen nagyon sokáig voltam magányos és depressziós, de ezek a hónapok már elmúltak lassan 2 éve. Lehet hogy csak attól rettegek hogy vissza fog térni az az időszak?



2017. szept. 16. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hm nem hinném hogy ok nélkül, lehet hogy lelkileg valami bezavart vagy valami hiányzik. De lehet hogy úgy jártál mint én. Remélem nem. Szerintem koncentrálj valami jóra, mert az sokat segíthet.
2017. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!