Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen lehangolt vagyok, és...

Teljesen lehangolt vagyok, és nem tudok mit tenni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szerdán történt, hogy elkapták apámat londonban a rendőrök, pedig csak rosszkor volt rossz helyen, azt mondják akár 10 évet is kaphat. Apám 48 éves, mire kijön ha talán még megéli mert nem a legegészségesebb ember, főleg nem börtönben, mi lesz így vele?. Napok óta minden este sírok, nem tudom elfojtani, napközben próbálok nem rá gondolni, de este mindig eszembe jut. Nem tudok róla kivel beszélni, anyukám felé nem mutatom ki, hogy legalább őt nyugtassam. Egymás után szívom el a cigiket, hogy lenyugodjak éjszakánként, de nem tudok nem bele gondolni, hogy mi lesz vele, olyan egy aranyos, szerencsétlen kis vézna ember. Nem tudni mi lesz vele, nem tájékoztatnak minket, csak ismerősöktől tudunk információt, tegnap volt az előrehozott tárgyalás de nem engedték el, pedig semmit sem tett. Én pedig nem bírom már ezt, csak apámra tudok gondolni, nagyon sok hülyeség fordult már meg a fejemben, de nem tudok mit tenni. A ráadás hogy kedden pont azt álmodtam, hogy apám eltűnt, erre szerdán lecsukták. Nem tudom mitévő legyek, mire tereljem el a gondolataimat. Addig sikerül amíg mással vagyok, viszont este mikor egyedül vagyok csak ez jár a fejemben. Valaki segítsen!
2014. jún. 15. 04:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy semmit nem tett, de 10 évet kap.


Egyelőre nyugi, még nincs vége a tárgyalásnak.

2014. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jobb másokkal, akkor kérd meg őket, hogy ebben a helyzetben legyenek veled.
2014. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!