Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A Végsőkig tartsak ki az...

A Végsőkig tartsak ki az elveim mellett?

Figyelt kérdés

Szüzességet fogadtam, amig egy bizonyos országban nem fogok élni. Amig ez nem telyesül be, addig kételen vagyok szerelmi "érzéskimutatásokra",még ha tetszik is egy csaj akkor is visszautasitom és elfojtom érzelmeimet,egyszerű embernek veszem.



A Végsőkig tartsak ki az elveim mellett?



Vannak még hasonló elveim de most konkrétan erre lennék kiváncsi...


2010. máj. 27. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm. Én ugyan nem fogadtam meg semmit, de úgy gondolom, amíg el nem érem a célomat, addig nem kezdek bele semmilyen kapcsolatba (még egy új barátságba sem), bár ennek oka van, hogy senki ne vegye el az időmet.

Nálad nem tudom mi az oka ennek a fogadalomnak, őszintén szólva értelmetlennek látom, hacsak nem egy olyan országba akarsz költözni, ahol árucikk a szüzesség..

2010. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez hülyeség.
2010. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
TARTS KI AZ ÉRVEID MELLETT!!!!EZ A VILÁG LEGFONTOSABB DOLGA!NE HALLGASS SENKINEK A VÉLEMÉNYÉRE!
2010. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!