Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok folyton idegbeteg...

Miert vagyok folyton idegbeteg mostanaban?

Figyelt kérdés
Aprosagokpn kapom fel a vizet, sokat karomkodok es mar nagyon zavar, valamit tenni akarok ellene. Sportolok rendszeresen ugyhogy a sportolás hiánya nem lehet gond. Valaki tud megoldást? (Azert ide irtam mert ezt a témakört sokan olvassak) F

2017. szept. 27. 18:24
 1/6 anonim válasza:
Túlkimerültség?Nem tetszik neked a környezeted?Sok féle "dolog" válthatja ki belőled ezt a viselkedést,de szerintem segíthet,ha kipihened magad,talán az is segíthet ha valakivel beszélnél erről,elmondanád mi van veled.
2017. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazabol az osztalyommal elegge sok bajom van, nem szeretem oket de ez ellen nem tudok mit csinalni sajnos
2017. szept. 27. 18:29
 3/6 anonim válasza:
Hát ez elég nagy probléma feltéve,hogy elég sokat vagytok együtt.Biztos,hogy van olyan ember akivel megérted magadat,beszélgetni tudtok valamiről,nem hinném,hogy az egész osztályod kibírhatatlan.Vagy ha az osztályban nincs olyan aki szimpi neked,akkor ott van az a lehetőség,hogy felsőbb évfolyamosokkal,vagy alsóbbévfolyamosokkal,vagy évfolyamtársakkal haverkodsz.
2017. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos klimaxolsz
2017. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hidd el, ha túl sokat nyomod a sportot és nagyon kifáradsz és a szervezetednek nem elég a pihenés (teszem azt max 7 óra alvás naponta) akkor az nagyon le tudja vinni az ingerküszöbödet.

Nekem anno elég volt a 2 egybekötött tesióra amikor folyamat futottunk meg fociztunk.

Utána nem igen kellett bárkinek is beszólnia, mert nem szóltam, hogy fejezze be hanem ütöttem függetlenül attól, hogy milyen szintet ütött meg a beszólása.

Mostanában is, hogy néhanapján csak 6 órát tudok aludni kelés utáni 3 órában olyan vagyok, hogy legjobb barátomon kívül senkit se tudok elviselni a környezetemben.


Én ezt úgy kontrollálom már, hogy tudom mit tennék szívesen adott helyzetben de inkább elmegy onnét, nekem is jobb lesz meg az illetőnek is, vagy inkább nem is szólok senkihez amíg nem normalizálódok aztán agyba dughatós füles és valami nyugis zene.


Rá fogsz jönni magadtól is, hogy mit kell majd csinálnod a feszült helyzeteidben, hogy senkit se érjen sérelem.


20/F

2017. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem érzed úgy hogy a helyeden lennél,túl szűk vagy korlátozott a környezeted és elképzelhető szeretnél kitörni onnan.De lehet más oka tanulmány,munka amit nem szeretsz nem szivesen végzel és ez elégedetlenséget okoz benned.
2017. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!