Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan idegbeteg mostanában....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan idegbeteg mostanában. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gyanútlanul mondok valamit, ami engem bánt, erre óriási vita lesz belőle egyből :(

Már félek elmondani, hogy mi nem jó nekem úgy, ahogy van, és mitől érzem rosszul magam.


2015. júl. 24. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogyan fogalmazza meg az ember a problémáit. Lehet, hogy azért lesz belőle vita, mert nem úgy tálalod, hogy az elfogadható legyen.


Ha mondjuk zavar, hogy nem foglalkozik veled a párod, azt lehet mondani úgy is, hogy "Béla, szeretnék egy kicsit több időt veled tölteni, olyan jól esne, ha gyakrabban mozdulnánk ki együtt.", de lehet mondani úgy is, hogy "Béla, elegem van már abból, hogy folyton elhanyagolsz, hogy egy utolsó önző disznó vagy és mindig csak magadnak csinálsz programot, mi meg soha sehová nem megyünk!"


Van azért különbség a kettő között. Persze nem tudom, hogy említed meg a problémáidat a párodnak, és tényleg fontos, hogy szólj, ha valami neked nem jó, de nem mindegy, hogyan adod elő. Lehet ezt kedvesen és nagyon bántó módon is csinálni. Talán ezért szokott vita lenni belőle...

2015. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!