Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Apakomplexusom van akkor, ha...

Apakomplexusom van akkor, ha inkább a 30-as,40-es pasik jönnek be és nem a korosztályom? 15/ket

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi az a ket? Kétnemű vagy?
2017. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szövegjavító...15/L
2017. okt. 1. 21:44
 3/14 A kérdező kommentje:
Es apukammal normális kapcsolatom van,velünk él és nincs semmi problémank vele
2017. okt. 1. 21:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Es jelenleg ket tanarom jon be,mindketto kb 40 eves.Csak oket tartom jokepunek az egesz iskolaban
2017. okt. 1. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen... Légy óvatos, mert sok középkorú férfi boldogan kihaszálna egy ilyen lehetőséget. Lehazudják a csillagokat az égről, aztán nagyot fogsz koppanni. Ha egy-két év múlva is ez a korosztály érdekel, akkor érdemes lesz elbszélgetni egy szakemberrel.
2017. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem adom könnyen magamat ettől nem kell félni
2017. okt. 1. 21:54
 7/14 anonim válasza:
59%
Ezt a beállítottságot már régóta chronofiliának hívjuk, csak a magyar köznyelvben maradt apakomplexus. Egy egészséges párkapcsolat legfeljebb 10-12 év korkülönbséget "visel el" igazán, nagyon ritka esetekben egy picivel többet. A te problémád gyökere mélyebben keresendő, ezért én azt ajánlanám, hogy fordulj szakemberhez minél hamarabb.
2017. okt. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szia.

Nincs ezzel semmi baj. Én is kb 15 évesen figyeltem fel rá, fogadd el. Én is elfogadtam és boldog vagyok :) ha van kerdesed irj nyugodtan.

18/L

2017. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak az a két tanár aki idősebb és tetszik? Mert lehet,hogy szimplán nem az vonz ahogy kinéznek,hanem az,hogy a tanáraid.lehet,hogy maga az tetszik,hogy ők autoriter személyek,hogy ők feletted állnak, tetszik neked az alárendelt szerep. Amivel amúgy semmi gond nincs,ha vársz még vele pár évet. Én is ilyen vagyok és párkapcsolataimban mindig idősebb, 10-15 évvel idősebb barátaim voltak. Nekem szükségem van arra hogy érezzem az irányítást,felnézzek a páromra. Ezen gondolkodj el :)
2017. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak ha az apai értékeket keresed bennük. :) Ahogy előző is írja, megérinthet más érték is. A párom is ilyen (volt 15 évesen, ma már 24L, én 40F), neki még ma is a korabeli fiúk "kis hülye nyálgépek", vonzza az érettség. Van ilyen, és igazából érthető is, hiszen a lányok korábban érnek a kommunikativitásuk miatt, mi fiúk hátrányban vagyunk, és ez ahhoz vezet, hogy többségünk még huszonévesen is lökött homoerectus. (Van, aki 40 évesen is.)


Mivel édesapáddal rendben van a kapcsolatod (és ha gyakran tudtok érintkezni is, mondjuk a szüleid nem váltak el), akkor az apakomplexus nagyjából kizárt.

2017. okt. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!