Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha más vagyok, mint a többi?

Baj, ha más vagyok, mint a többi?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm odáig van a bulikért,pasikért...stb. De engem ez valahogy hat meg. Én inkább olvasok v hasonló. Olyan különcnek érzem magam köztük. Mit kéne tennem? Nincs aki megértene...

2017. okt. 5. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress hasonló társakat.
2017. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon. Én se voltam sose az aki odáig volt a pasi témáért. Valahogy inkább a filmek könyvek vonzottak. Hallgasd meg a barátnőidet még ha te nem is nagyon tudsz hozzászólni, de akár tanácsot adni lehet hogy kívül álló ként jobban tudsz pont emiatt. Olvass könyveket, próbálj neten beszélgetni olyanokkal akiknek hasonló az érdeklődési köre mint neked ha nincs olyan személy a környezetedben.
2017. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!