Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy nézik ki, mint Selena...

Úgy nézik ki, mint Selena Gomez, viszont az orrom nagyobb. Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenki azt mondja, hogy rá hasonlítok. Viszont az orrobb kicsit turcsibb vagy, hogy hogy mondjam. Illetve apa egyszer adott egy jobbost, mert egyest kaptam, ezért görbe is lett sajnos. Gyűlölöm érte őket, mert nem ér annyit egy jegy sem.

Tervezem, hogy megcsináltatom, orrsövényem is ferde, ezért meg is kell, de nincs rá pénzem,egyelőre.


2017. aug. 28. 15:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy még jelentettek is, mert ezt kiírtam.
2017. aug. 28. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem magadról tettél fel képet? Ez a lány szép, csak ez nem te vagy.
2017. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg tennél fel képet?? Vagy privátba kuldetsz képet...tényleg szomorú, hogy egy jegyért egész eleted során bünhődj.....
2017. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Selena Gomez szép, de te nem tudom hogy az vagy-e mert rólad nincs kép. Apád meg elég őrült lehet...
2017. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!