Ez tényleg túlzás?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy lett egy kis plusz pénzünk, és lettek új ruháim szakadtak helyett, új gép a régi lassú helyett, még tandíjat is ki tudunk majd fizetni (oké megadom, ha majd dolgozok nyáron), és most fura, hogy szinte mindenem megvan, amire vágytam és pénzbe kerül. Az oké, hogy most "túlzónak" és "gazdagnak" érzem magam, vagy ezek alap dolgok lennének egyébként, vagy nem? Én reagálom túl, hogy ez nekem mintha nem járna, vagy csak ennyire megszoktam, hogy nincs? Vagy évek után jobban járni nem "ciki", amíg mások meg utcán vannak?
2017. okt. 7. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami alap létszükséglet, mint pl. rendes ruha vagy tanulás, az nem mondható cikinek.

Az új gép viszont már luxus :P :D

2017. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normál. Sajnos mivel szegényebb körülmények között éltél, természetes, hogy ezt soknak érzed, de nyugodj meg, nem az.

Figyelj, ha neked nincs semmid, akkor is mások ugyan úgy az utcán lesznek.

Nem tudom hallottál már e arról, hogy a pénzhez, gazdagsághoz szellemileg fel kell nőni, bele kell nőni.

Egy szegény ember vagy egy átlag magyar ember, ha megnyerné a lottót, nagy valószínűséggel 1-2 éven belül elvesztené a pénzét, ugyanis nem tudja, hogy kell bánni vele.

2017. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!