Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor lesz már pasim?

Mikor lesz már pasim?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék már. Igaz volt már három, DE egyikkel se csináltam semmit. El se mentem velük sehova, meg ilyenek. 2-őt nem is szerettem, csak az úgynevezett "barátnőim" vettek rá. Na mindegy. 13 éves vagyok és már szeretnék egyet. Valamiért mégse tetszek a fiúknak. Pedig nem vagyok se ronda, se hülye (ezen azt kell érteni, hogy okos vagyok) se undok dög... MI A BAJ VELEM?????
2010. máj. 28. 19:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hehem... Én is 13 éves vagyok . Ezzel biztos nem vagy egyedül .. ilyenkor mindenki ezt nyomja...Na én végülis megértelek . Ez van ezt kell szeretni , de ráérsz....
2010. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
és elbaszottu.l felesleges volt kírni a kérdést . Most őszintén mien válaszokat vársz?!
2010. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves választ kedves utolsó... ennyit erről: amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!
2010. máj. 28. 19:43
 4/29 anonim ***** válasza:
Dehát semmit nem tudunk rólad ...Akkor hogy tudjuk mi a baj veled ?... 13 éves fiúk többsége amúgy is láma , de van mindíg kivétel...
2010. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Olyat, amilyet én fogok írni: Te még csak egy 13 éves kis csitri vagy, akinek gyorsan le kéne szoknia erről a "pasi"-zásról, mert irtó gáz, főleg, ahogy az elején benyögöd, hogy már volt kettő. ??!! Óvodában csinálnak ilyet, ergo szinte ovis vagy, ergo menj, játsszál mást, és ne vihogj a barátnőiddel, mint valami korán beért hisztis p*csák klubjában.
2010. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 haggyámán ***** válasza:

Az a baj veled, hogy _kicsi_ vagy.

Már bocsánat, de se melled, se segged. A fiúknak meg ez kell.

Várj 2 évet és le se tudod majd kaparni magadról őket, és jöhetsz ide, hogy: "Nem akar leszállni rólam, mit tegyek?".

2010. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom mint mind a 3 válaszoló rajtam kívül...
2010. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Vagy azzal, hogy "jajj mindig fogdos, de olyan jóóhhhh... mit tegyek??? feküdjek le vele??? mit kell közben csinálnom?? és nem baj, ha nem használunk gumit, mert azt mondta, majd időben kihúzza????!!"

Kb. ez a szint fog megfelelni a 2 évvel későbbi énednek a mostani kérdésed alapján.

2010. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem a kéréseddel van a baj hanem a felfogásoddal... és hogy HÁPÉ vagy...
2010. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A KEDVES VÁLASZOKAT!!! nem vagyok hp, tényleg nem vagyok. szerintem az összes ismerősöm azt mondaná hogy nem vagyok... mert engem strébernek neveznek... és csak úgy mondom h túlságosan ragaszkodom református hitemhez minthogy bárkivel... na mind1 Mostmár tudom miért nincs pasim... mert egy csomó ilyen bunkó.
2010. máj. 28. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!