Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 18L leszek.4éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18L leszek.4éve nem volt pasim, és még szűz is vagyok. Szerintetek lesz valaha barátom? Vagy egyedül és szüzen halok meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Kérdések:

Hogy nézel ki? Félénk, visszahúzódó vagy? Sejted, hogy mi az oka? Mekkorák az igényeid? Csak a szépfiúk jönnek be?

22F

2011. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Még fiatal vagy, simán lehet még valakid. Egyik ismerősöm 27 évesen találta meg a párját és szűz is volt 27 éves koráig, nem viccelek.
2011. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó csaj, sőt nyaktól lefelé randa. Ebből követezik az önbizalomhiányom és hogy igencsak visszahúzódó vagyok, nehezen ismerkedm. A szépfiúk külsőre nagyon bejönnek, de nem biztos, hogy összeállnék velük, félnék, h csak arra kellek nekik.
2011. okt. 28. 11:07
 4/18 A kérdező kommentje:
második: ez komoly? :)
2011. okt. 28. 11:09
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

"Ebből követezik az önbizalomhiányom és hogy igencsak visszahúzódó vagyok"

Ez lesz itt a probléma. Szoktak próbálkozni nálad? 22F

2011. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Türelem..:)


Rózsát pasit és boldog életet terem..:)


De tényleg. Inkább legyél így mint , hogy több f*sz lenne már a kezedben mint kilincs...


Tényleg jó ez így:)

2011. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

"A szépfiúk külsőre nagyon bejönnek, de nem biztos, hogy összeállnék velük, félnék, h csak arra kellek nekik."


ÓÓÓÓ, ettől nem kell félned. A nem szépfiúknak is csak arra fogsz kelleni. Egy ideig.

2011. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
18 évesen még nagyon fiatal vagy. Nézz körül, hány csúnya nő él kapcsolatban, házasságban! Ne a csúcs pasik között nézelődj, ha te sem vagy topmodell. És legyél rámenősebb. a legrosszabb, ami történhet az az, hogy visszautasítanak. Na és? A legszebb nőkkel is megesik, emiatt ne érezd sz.rul magad, nem lehet mindenkinek tetszeni :)
2011. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is ez a "problémám", ha van kedved írj egy privátot

18/F

2011. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
71%
Szia! Nem kell aggódnod, fogsz találni magadnak pasit! Nagyon fiatal vagy, semmiről nem maradtál, vagy késtél le! Hogy érted, hogy nyaktól lefelé randa vagy? Gondolom molett alkatú lehetsz!? Attól nem vagy ronda, sőt, sok férfi a teltebb nőket szereti! Legyen önbizalmad, ne félj! Egyébként meg csak az nem veszti el a szüzességét, aki nem akarja! Édesanyám szokta mondani, hogy "Egy lyuk partira mindig akad jelentkező!" Úgyhogy fel a fejjel!
2011. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!