Mi az életcélod?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felépülni a nyugtató elvonásból, dolgozni, venni egy házat, találni egy társat, családot alapítani, boldognak lenni.
2017. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 2*Sü ***** válasza:
100%

Törekedni arra, hogy egyre inkább méltó legyek arra a névre, hogy „ember”. Tanulni valamit azoktól, akikről a történelem pozitív dolgok miatt emlékezik meg. Felfedezni a bennem szunnyadó képességeket. Megtanulni ezeket kiaknázni, fejlődni ezekben. Elkerülni, kijavítani azokat a hibákat, amiket úgy általában hibaként, hiányosságként, gyengeségként tartunk számon.


Röviden: jobb emberré válni. Hogy miben, az néha változik. Ma egészen más út van előttem, mint amilyen utat láttam 20 éve. Anno profi néptáncos akartam lenni, ma talán jobb informatikus. Vagy ma cél megszabadulni pár rossz szokásomtól (pl. dohányzás). De nem baj, hogy ezek a célok változnak, mert bár ezek fontos célok, mérföldkövek, de nem egy egész életre szóló életcélok. Nem a konkrét, nevesített cél a lényeg, hanem hogy mi változik közben benned, mennyivel leszel közben jobb, bölcsebb ember.

2017. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Jövendőbeli rendörként védeni a közbiztonságot, felkeresni és megbüntetni a gyilkosokat, magas rangot kiérdemelni, találni egy megfelelő lányt akivel családot alapíthatunk, és boldogan élni megfelelő körülmények között.
2017. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretném megváltani a világot ☺ addig is minél több embernek, állatnak, növénynek segíteni.
2017. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
A képességeimet minél jobban kihasználni. Tanítani. Jó sokáig élni.
2017. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Becsületes vezetőnek maradni.
2017. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es:hogyan szeretnéd megváltani a világot?

Van valami ilyesmi ,ami életcél kell,hogy legyen(nálam is az), de nagyon érdekelne,hogy te pontosan mit értesz világmegváltás alatt?

2017. okt. 24. 08:23
 8/9 anonim válasza:
Szeretnék sikeres lenni, szeretném elérni a céljaim. Szeretnék úgy élni hogy tudom én választottam és nem ez jutott nekem. Szeretnék egy senkiből saját önerőből és kitartásból feltörekvő valaki lenni! :) 19F
2017. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Valahogy felhomályosítani az emberek elméjét, hogy másképp is lehetne élni (nem én központúan) és úgy mindenkinek jobb lenne az egyénnek is.
2017. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!