Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Súlyos önbizalomhiány ellen...

Súlyos önbizalomhiány ellen mit tehetnék? 15/L

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg ilyen kérdés van megválaszolva itt gyakori kérdéseken, az elejétől a végéig átolvasva sem találom a megoldást.

Az önbizalmam valahol a béka feneke alatt van, képtelen vagyok elfogadni a külsőmet, az arcomat ocsmánynak találom, az alakomról meg inkább nem is beszélnék... Nem vagyok vékony, külsősök szerint csinos és formás, viszont a kedves bókok ellenére sem tudom feljebb tornáztatni az önbecsülésemet.

Ebben a korban normális, ha ennyire önkritikus vagyok?

15/L



2017. okt. 16. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
sport, pszichólogus
2017. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez nem korfüggő.. ilyenkor gondolj arra hogy legalább nem vagy kövér :D (pl én az vagyok..) és nezegess nálad csúnyább csajokat, nálam ez néha segít

Egyébként A belső értek az ami igazán fontos :) szerintem

2017. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézegesd magad nem vicc de meztelenül a tükör előtt. Nekem rengeteget segített. Mindig is kövérnek tartottam magam, egész középiskola alatt tudtam hogy én vagyok az osztályomban a legkövérebb ( ami így visszanézve hülyeség de akkor még voltam róla győződve). Testképzavarom volt/van. Tudom hogy lehetnék vékonyabb, de már nem zavar. Csak nézd meg a hírességeket ha őket nem zavarja akkor téged miért? Próbálj meg koncentrálni ha nem a testére akkor az arcodra. Biztosan gyönyörű a szemed, a szád vagy akár az orrod. Komolyan :D próbáld meg megtalálni magadban azt ami a legszebb. Nézegesd magad csak így tudod elfogadni magadat. Mondd magadnak hogy szép vagy, mosolyogj a tükör előtt. Mindig azt mondják ha hangosan ki mered mondani akkor el is hiszed :)
2017. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szexelj!:P
2018. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!