Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beteg vagyok, van-e ennek...

Beteg vagyok, van-e ennek neve, esetleg léteznek-e hozzám hasonló emberek?

Figyelt kérdés

E mai nap ködös reggelén elgondolkoztam ezen. .-.


Hogy milyen jelenség lehet nálam az, hogy (fúba*ki hogy magyarázzam el XD ) Szóval, kezdjük azzal, hogy az embereket utálom vagyis a jó nagy részét , nagyon nagyon.A maradék rész meg csak simán hidegen hagy. Az 1%-a pedig szipmi és általában velük jól kijövök mert hozzám hasonlóak. De az hogy a nagyrészt utálom az hosszú sztori hogy miért. A lényeg hogy a gyerekkorom az maga volt a pokol, és a tinikorom(ami most is tart) az is egyre szörnyűbb. Nos és ebből következtetően, párkapcsolat és szexuális kapcsolat sem érdekel az emberekkel. Kivéve azzal aki "olyan". Nem is tudom. Az esetem? Na, de a baj még csak most kezdődik! :D Mert ahogy aki/akik az esetem/eseteim azok mind nem létező, fiktív karakterek.


Olyanhoz hasonlítanám ezt, mint mikor vannak a fangirlök és rajonganak pl. egy híres film/játék/regény/történet stb karakteréhez, aki amúgy nem létezik a valóságban. De ők azért élnek szociális életet (vagy nem?). Na nálam is így van, annyi különbséggel hogy nincs szociális életem, mert ugye nem bírom az emberek társaságát (ettől független szoktam beszélgetni, de azt is csak neten) -és túlságosan rajongok ahhoz a nemlétező illetőhöz aki amúgy nagyon szexi minden szempontból tökéletes.:$ és imádok képeket(fanartokat, fanficeket) nézegetni róla, a cosplayektől meg egyenesen megőrülök, némelyik annyira élethű és ahw *.*.-


Nos, V.V Ebből következőleg, mivel van egy bizonyos karakter akibe mondhatni halálosan beleszerettem(jó sok éve .-.) igen V.V lehet kényszerzubbonyba rakni, már csak azért is mert ez a karakter egy őrült "pszichopata" :D. Ez azóta van amióta az ellenkező nem felé érdeklődni kezdtem. Szóval, ja. Régóta de azért annyira rég nem. Emlékszem hogy sose voltak barátaim, amióta élek. Szüleim sem foglalkoztak velem úgy ahogy kellett volna.Akkor még ráadásul a társadalom is kitaszított magából és gyűlöltek ok nélkül (máig), senki sem beszélgetett velem. Ezért mondhatni a képzeletvilágomba menekültem és nem, nem fogok kiszabadulni belőle, mert emiatt élek. Ha nem lenne ez a világ már tuti rég öngyilkos lettem volna. Amúgy is Elcseszetten születtem meg és gondolom érzik rajtam az emberek hogy fogykos vagyok vagy ilyesmi. Semmi értelme se lenne megváltozni, mert nem tud rajtam senki sem segíteni. Aki őrültnek születik, azon nem lehet segíteni. Kivéve azon aki csak azzá válik. Szerintem.


Arra lennék kíváncsi hogy van-e valaki így ezzel, mint én. Hogy nem tud érzeni érzelmeket a "létező emberek" iránt, csak is a kitalált karakterekhez vonzódik (szerelmileg, szexuálisan) mint szerény személyem. Vagy annyira elege van ebből a világból hogy kreált magának egyet. És! hogy van-e ennek valami hivatalos/orvosi megnevezése is? Vagy csak simán elmebeteg vagyok :D Ami nem baj, szóval pszichodokit ne ajánljatok, mert már egyszer voltam annál egyéb ok miatt, de semmit sem segített, ugyan olyan sz@r minden most is mint annó akkor volt.


Ha lehet ROSSZINDULATÚ kommentárok ne íródjanak, már csak azért is mert nem vagyok a toppon érzelmileg és nem akarok senkit sem csúnyán megbántani, kivételesen. Amúgy, meg azért se mert könnyen elbőgöm magam :( és nem akarom eláztatni a laptopom.


Szeretném ha viszonylag használható kommik jönnének, mert nagyon kíváncsi vagyok erre a -parafíliámra? vagy minek nevezzem- hogy mi okból lehet ez és hogy minek nevezzem ezt? :D


(a szöveg fogalmazásomon ne akadjatok ki, tudom hogy analfabéta vagyok)


Üdv, Az a 19 éves lány.



2017. okt. 21. 12:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
B+ de hosszú lett. Aki elolvassa az kap zöld-kezet!
2017. okt. 21. 12:49
 2/15 anonim ***** válasza:
Jo volt olvasni. Megvalaszolni nem tudom ugyan de kepzeld szinten 19 eves csaj vagyok es total megertem. Ismerek hasonlot egyebkent. En talan rosszabb vagyok olyan szempontbol hogy nem letezo lenyt tartok vonzobbnak az embereknel?:D
2017. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En 2 evvel vagyok fiatalabb nalad, es egy cegbe vagyok szerelmes. Az legalabb letezik, de ugyanugy sose teljesulhet be. Engem is kirekesztenek, szulokkel kapcsolat nuku.. mar van volegenyem de mindent neki se merek elmondani. 4 paszichologus es 3 pszichiater utan feladtam mivel mind mast mond. A tortenetem szepsege, hogy gyogyszsrgyarba vagyok belezugva, mert rafuggtem az egyik cuccukra. Almodozok rola, meg minden. Anelkul szex sincs hogy ne gondolnek ra, vagy vennem be a termekuket . Nem mondanek meg semmi diagnozist, ha tenyleg latod a kepzeletbeli szerelmedet akkor skizofrenia, ha nem, akkor esetleg borderline , de a hirtelen siras, nevetes(ha van) a manias depresszio tunete
2017. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
58%
Szia! Írj privátot, kezdjünk beszélgetni, aztán meglátjuk hogy a 99%hoz tartozok e vagy sem. Tanultam pszichológiát, ha ez változtat valamin. :D 21/F
2017. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem te nem létezel, úgyhogy nincs akadálya, hogy megdugjalak.
2017. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, amiket írsz.

Nekem volt egy 19 éves bnőm nemrégen (én 47F vagyok), akivel két háromórás kényeztetés-élvezkedés (nem egyfolytában dugás) után, hanyattfekve a mellemre hajtotta a fejét, popsija (44 kg volt ő) a kezemben, és kb 1,5 óráig sírva mesélt mindent magáról. Sohasenki nem hallgatta meg így. És csak dőlt belőle a lelki keserűség. Én meg nem kezdtem el osztani neki az észt, mint sok férfitársam előttem. Csodásan helyretettem a kis lelkivilágát 10 hónap alatt.

Azóta kinyílt, egy őrült kedves kis emberke lett belőle, mára már komoly barátja van, boldogok egymással és kinyilt a világ felé.

Örülök neki.

2017. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a betegséget kamaszkori világfájdalomnak hívják, és kisebb-nagyobb mértékben mindenki átesik rajta.
2017. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Uh csak nem Jeff the killerbe zugtal bele ? *-*
2017. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, DEeee igen xD :D *.^
2017. okt. 22. 19:16
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat, meglepődtem hogy mennyi normális válasz jött! Még egyszer köszi mindenkinek. Mentek a zöld kezek.
2017. okt. 22. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!