Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy Pumukli,...

Lehetséges, hogy Pumukli, vagy hozzá hasonló koboldok nem is léteznek a valóságban?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akinél él valamilyen láthatatlanná váló kobold?
2017. aug. 1. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Rengetegen vannak, akiknek vannak képzelt barátai.
2017. aug. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nálam több is él.

Ha valamit nem ott találok, ahol szerintem lenni kéne, családom tagjai azt mondják, feledékeny vagyok.

Márpedig határozottan állítom: jó a memóriám, csak valaki láthatatlan koboldok viccelődnek velem.

.

Már el is felejtettem, miért tartottam fontosnak hozzászólni...

2017. aug. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak Párnanacit ismerem ,de az nem barátságos...
2017. aug. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam több is él. Jellegzetes tulajdonságuk, hogy elrejtik a zoknik párját. Ennyi páratlan zoknit nem tud egy kobold össze hozni.
2017. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a nagy zoknifaló lesz. Nekünk is meggyűlik vele a gondunk rendszeresen. Ezért sok egyforma zoknink van.
2017. aug. 2. 01:40
 6/8 anonim ***** válasza:
valószínü
2017. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%
Nálam jellegzetes koboldok azt csinálják hogy a szekrenyembe szét szórnak mindent és utána úgy hagyak anya nem.győzi.pakolni. Ha egyszer találkozok vele leszidom vicc az egész!!!!!!!! A zokni kobold nálunk is van :)
2017. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem léteznek. A zoknik és egyebek eltűnésére van egy sokkal racionálisabb magyarázat is: Soros György dugja el őket.
2017. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!