Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi annak a fóbiának a neve,...

Mi annak a fóbiának a neve, mikor az ember a BOHÓCOKTÓL fél?

Figyelt kérdés
Kérem a nem ide illő válaszokat mellőzni
2010. máj. 29. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
coulrophobia
2010. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm =)

Aki tud róla valamit szívesen fogadom

2010. máj. 29. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt , hogy nekem is ilyenem van. Undorodom tőlük, tuti nemvolt normális aki a bohócot mint olyat kitalálta fujj.
2010. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden utcán beöltözött, és odajövő embertől félek és utálom őket. Legyen az bohóc, gólyalábas vagy Télapó.
2010. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem őket. Erőltett,és nem vicces.
2010. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el:

Stephen King: Az

2010. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is félek tőlük, de nagyon. Mi értelmük van? Egyáltalán nem viccesek.

Egyébként egyetértek az egyik válaszadóval,hogy én is félek a beöltözött emberektől, de mindenhol. Ha például valamilyen rendezvényen vagyunk és látom, hogy egy hatalmas mókusnak beöltözött ember ölelgetni akarja az embereket, meg beszélgetni velük, kiakadok. Nem tudom miért, de ijesztőek. Nem tom, hogy lehet valakinek "aranyos".

2010. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15/L
2010. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is pánikolok a bohócoktól, de nem tudom miért... ha meglátok egyet akkor menekülnöm kell onnan de teljesen leblokkolok, nem kapok rendesen levegőt és érzem ahogy dobog a szívem! Nagyon sz*r :S
2010. máj. 30. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!