Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogy tudnám...

Szerintetek hogy tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
A barátaim sokszor mondják, hogy mennek nyelvvizsgázni, emelt szintű érettségire és jól is tanulnak. De én nem tudok annyit tanulni, most szakközép iskolába járok 3,6-os átlaggal. Mindig az van az eszemben, hogy 10 év múlva vajon ők mire viszik ? Nem akarok rosszabb helyzetben lenni mint ők, de szerintem egy jó technikusi végzettséggel is jól meg lehet élni.
2010. máj. 29. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért érdekel téged ennyire hogy ők 10 év múlva mire viszik???

Szerintem te lebecsülöd magad, és félsz hogy kiközősítenek majd a társaságból, mert ők "szuper okosak", te meg "csak" egy sima technikus.

Ha tehetnéd velük tartanál, csak ne nézzenek le téged.

Figyuz!

Én 15 éve ácsként dolgozom.Vannak barátaim akik, szintén ilyen emelt szintű szarságokra mentek. Diplomás emberek.

Már 2 éve nem tud sehol elhelyezkedni, mert annyi van már ezekből a diplomás suhancokból.Én "csak egy sima ács vagyok a suttyó szakmunkás" de ha jól megy a melóm, jobban keresek mint akármelyik orvos, vagy ügyvéd.

Milyen technikus vagy?

2010. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ne tarts attól hogy ők ezzel jobann fognak lni mint te.
2010. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* lni=élni
2010. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most még tanulok és majd mechatronikai technikus lesz belőlem.
2010. máj. 30. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kéttanos vagyok, emeltezek is, de rájöttem, hogy fölösleges továbbtanulnom...az egyetlen szakra ami érdekelne, lehetetlen bekerülni (450-460 pont), másra meg minek menjek..csak azért, hogy egyetemre járjak, utána meg a Rossmanban dolgozzak?

Szerintem az, hogy mire viszi az ember nem attól függ, hogy most járt-e egyetemre, hanem hogy mire képes, mennyire elszánt, és talpraesett...itt persze nem azt mondom, hogy az aki egyetemre megy mind ilyen, természetesen ez nem igaz, de egy sima érettségivel is lehet karriert csinálni...ha elég ügyes vagy hozzá :P

2010. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!