Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Hogyan tudnám könnyebben túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Visszautasított egy lány aki nagyon tetszik, de akárhányszor meglátom, akár csak a facebook-on, mindig elfog ez a rossz érzés, pedig próbálom elfelejteni. :(


Jelenleg annyira nyomurultul érzem magam, biztos könnyebben túllennék rajta, ha lenne valaki más, akire gondolhatnék és aki tetszene, de jelenleg nincs ilyen.


2011. okt. 21. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Drogozz. Minden normális ember azt teszi!
2011. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kicsibavacsk válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb ha megbeszélnétek ezt az egészet. Kérdezd meg tőle hogy miért nem jösz be neki. Hogy mi nem tetszik rajtad. Talán próbálj meg nem annyira nyomulni rá. Lehet hogy ez is közre játszik.
2011. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress új ismerősöket, kik később barátokká válnak vagy a barátokat, hozzájuk fordultam ilyen esetben! Elpanaszkodtam nekik bánatom, ők milliószor végighallgattak. Egy idő után ők lettek a fontosak és nem az aki miatt szomorkodtam, aztán jött az igazi szerelmem és most boldog vagyok nagyon! :)
2011. okt. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!