Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magam túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam túltenni rajta?

Figyelt kérdés

Több mint 1 évig jártam egy sráccal.Nagyon szerelmes voltam belé,tényleg.Úgy érzem sokat törődtem vele és tettem érte.Mégis átvágott,hazudott nekem,összetörte a szívem és otthagyott egy másik csajért,akinek még a szeme sem áll jól.

A probléma az,hogy úgy érzem még mindig szeretem.Már több hónapja történt ez és valahogy mindig eszembe jut.Vannak olyan napok,amikor nem is gondolok rá,de aztán valami mindig eszembe juttatja.Tudom,hogy hülyeség,régebben én sem értettem azokat az embereket,akik nem tudták magukat túltenni egy kapcsolaton,de most hogy én is ebben a cipőben járok...szörnyű érzés.

Szeretném ha adnátok tanácsot,hogyan felejthetném el vagy mesélnétek a saját tapasztalatitokról,mert ez az érzés megőrít és úgy érzem nem lesz soha senkim már.

17/L


2011. máj. 31. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez egy teljesen normális érzés, pont ugyanezt érzem... bár mi 3 és fél évet voltunk együtt, és nagyon békésen váltunk el, azóta is barátok vagyunk. de nagyon hiányzik az együtt töltött idő. én sem tudok mást elképzelni magam mellett. nem is azt, hogy más szeret.... hanem azt, hogy én tudok valakit ennyire szeretni.
2011. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elé állnék, és megkérdezném, hogy leszophatlak-e.:)
2011. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
''van amit nem gyogyit meg az ido sem,de kezeli minden nap..'',lehet nem is annyira szerelem ez..mar csak nem tudod hogy erzel,mert faj az ahogy elbant veled..ha egy kapcsolatot nem zarnak le ''becsuletesen'' hogy mind a ket fel nyugodt lelekkel hagyhassa hatra a kapcsolatot,akkor szoktak elofordulni ezek az erzesek..tisztazd le magadban hogy kell-e neked ilyen fiu,akiben nem lehet bizni,aztan beszeld meg ezzel a fiuval hogy mert tette ezt veled es ha megkapod a valaszt jobban kellene erzed magad..a problemakat a gyokereiknel fogva kell kezelni..:)
2011. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

23:12! Ez a tuti megoldás. Akkor biztos visszafogad!


Kérdező, tedd meg!

2011. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Bár én fiú vagyok, de sztem a legjobb az amit tehetsz (tehettek) h új barátot keresel. Ismerkedj, kapj az alkalmakon, hogy elmenj szórakozni. A barátnőmnek egy két éves kapcsolaton kellett túltennie magát. A kapcsolatunk elején még úgy érezte, hogy kiüresedett, nem tud szeretni senkit, elbőgte magát, ha meglátott vmi olyat, ami rá emlékeztette. Ez egy hónapig tartott, talán kettő. Hozzáteszem jó embert talált, mert volt úgy, hogy már majdnem elvesztettem a türelmem, mondom leszarom, menjen isten hírével. De mostanra jobban szeretjük egymást, mint valaha, lassan fél éve vagyunk együtt, pedig egyikünk sem tervezett semmi komolyat. Nyáron megyünk a szüleivel nyaralni, meg persze kettesben is. Most nem akarom fényezni magam, de az ő állítása szerint megtalálta bennem mindazt, ami az előző barátjából teljesen hiányzott. Nem tudni, mit hoz a jövő, de az biztos, hogyha esélyt sem adsz magadnak, akkor nem is fogod megtudni. Találnod kell olyasvalakit, akihez ad1.: vonzódsz, ad2.:aki kellően türelmes és segítőkész, hogy átsegítsen ezen. Ilyen "egyszerű".
2011. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

23:12 és 23:17

Gratulálok az értelmi szinthez.


Már nem is beszélünk,de kicsit hiányzik.Nem tudom miért.Vegyes érzelmek vannak bennem.Nem tudnék vele újra együtt lenni,mert hazudott nekem,de valami mégis hozzáköt.Nem akarok én már vele lenni,mert nem tudnék úgy már,de mégis én jöttem ki rosszul az egészből,talán ez fáj.Csak szeretném végleg elfelejteni,nem akarok én visszamenni hozzá.

2011. máj. 31. 23:26
 7/12 A kérdező kommentje:

23:25

Köszi!Bulizni mostanában nem nagyon szoktam,elfoglalt vagyok meg akikkel mennék is elfoglaltak,de ahogy tudok kapok az alkalmon és elmegyek.Habár nem vagyok diszkós, én inkább ilyen zártkörű bulikba megyek meg esetleg kocsmába.Bulikban sosincs normális pasi,vagy nem illek vele össze.Nekem normális kapcsolat kéne,egy kedves,rendes,hűséges,megértő sráccal,aki tud igazán szeretni,de hát az ilyen mai világunkban ritka,mint a fehér holló.

2011. máj. 31. 23:32
 8/12 anonim válasza:
Hát nem is diszkóban kell ismerkedni. Mi egy kocsmában ismertük meg egymást, puszta véletlen folytán. Biztos ritka, de azért kitartás.
2011. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most látom,hogy félreérthető,amit írtam.Nem akarok én diszkóba menni,pont hogy nem szeretem.Kocsmába meg zárt körűbb bulikat részesítem előnyben.

Kocsmában sincs sose egy normális,legalábbis én így tapasztaltam.Mindegyik csak a külsőre megy,a belső tulajdonságok nem érdeklik őket,csak a szex általában.Én meg nem vagyok egy olyan nagy szám külsőre.Mondjuk mit is várok egy kocsmától,ugye?:D

Nem tudom,hogy hol lehet normális pasikra lelni.Úgy tűnik,hogy nem is fog nekem összejönni ez a pasis téma,valahogy másképp kéne túlesnem az előző kapcsolaton.Nekem pár barátnőm viszont azt mondta,hogy egy nagy szerelmen csak úgy lehet túlesni,ha találok valaki mást.Csak ha peches vagyok,akkor nem tudom mit fogok kezdeni.

2011. máj. 31. 23:45
 10/12 MKs ***** válasza:

Szia! gondolj arra h otthagyott más csajért na de kiért!

egy olyanért aki nálad kevesebb hisz olyan pasival kezdett akinek van ,,volt,, barátnoje. Szal gondolj arra h megtalálta a zsák a foltyát, és h neked jobb jár.

Te tobbet érdemelsz.

Szépítkezz, légy magabiztos mosolyogj sokat ha mész az utcán megt látod minden második fiu megfordul majd utánnad. Hidd el h leszel még boldog olyannal aki szeretni és becsulni fog téged. Járj sokat társaságba és ismerosok általi ismeros talán elhozza a szerelmet. És ha otthon vagy v unatkozol akkor pl. menj el sétálni, olvass konyvet szervezz programot foglald le magad.

2011. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!