Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szívesen végeznék fegyenc...

Szívesen végeznék fegyenc edzést, de egy csomó gyakorlatnál elakadtam, mert a házban nem lehet elvégezni őket (nagyon kevés hely vagy hiányos eszközök miatt). Akik nem tudják a házban elvégezni a gyakorlatot azok hol csinálják?

Figyelt kérdés
Bocsánat a buta kérdés miatt, de tényleg érdekelne, hogy ki hogyan oldotta meg ezt a problémát a saját lakásán belül, ha hasonló problémái voltak.
2015. dec. 28. 18:33
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Én nem ezt végzem, de van itthon húzódzkodó rudam és tudnék két szék között tolódzkodni is. Szóval nem lenne gond. De ki is lehet menni edzeni parkokba, csak fel kell öltözni jobban.
2015. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *Glissade* ***** válasza:
53%

Nem emlékszem pontosan a fegyencedzés gyakorlatokra...

Az biztos, hogy van:

Fekvőtámasz

Húzodzkodás

Gugolás

Hasizom

Híd


Ugye?


Ebből egyedül a húzodszkodás, amihez kell rúd, vagy gyürű.

Az első részével úgy próbálkoztam, hogy két szék tetejére raktam a parfist. Ami ketté is tört. :D :D :D

Ezért inkább a rúddal kezdtem. Ott meg kb. fényévekre voltam a húzodszkodástól így hagytam a fenébe. ;)

Vettem egy kötelet, amit átfűztem a rúdon, gondoltam így talán könnyebb...


Fekvőt már az elején feltett lábakkal csináltam.


A hídat, táncos mivoltamból adódóan megtudom csinálni.


Az egylábas gugoláshoz semmi kedvem és motivációm.


Hasizomra meg másképvedzek.

Aztán végül az egész fegyencedzést hagytam a fenébe.

2015. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 *Glissade* ***** válasza:

Alapból jó lett volna csak borzasztóan untam a fegyit és nem volt kedvem a húzodszkodással szenvedni.

Csináltam inkább mást, minhogy az időmet pocsékoljam a rúd előtt állva...

2015. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs hely például fejenálláshoz, kézenálláshoz, mert agyon van pakolva díszekkel meg mini szekrényekkel a lakás. Szóval ki kéne mennem fejen állni a kertbe. Azt meg tudod ki fog a nyirkos, párás szar időben. Szóval csinálom amit tudok. Egy húzódzkodót azért vettem. Mondjuk én mellette súlyzózok is.
2015. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aikiboxer ***** válasza:
Ugyanilyen gond miatt vagy kondiparkban, de mostanában rendes edzőteremben csinálom.
2015. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csomó gyakorlatnál?Ha a húzódzkodón végzett gyakorlatokat levesszük,akkor ugyan miben akadhattál el?De egyébként ez sem kifogás,mert a derékszíjat odazárod az ajtó tetejéhez és már csinálhatod is a vízszintes húzást.A másik meg ha minimálisan is érdekelne ez az egész akkor nem nyafognál itt hanem vennél egy húzódzkodót.
2015. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fegyencedzést csinálok de ilyenkor télen a 3,5x4,5-es szobámban eddig mindent meg tudtam oldani, igaz nekem van egykezes súlyzó is, egyedül húzódzkodni, toloncot csinálni járok ki az udvarra, ha jó az idő meg eleve kint edzek.
2015. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!