Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire érzékeny?

Miért vagyok ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

Mindenen el tudok kezdeni sírni. Meghalt a szomszéd macskája, egyedül marad a kiscica, mélyebben ebbe nem megyek bele, de ezen is egész nap sírtam, és most is ha rá gondolok. Nem sikerül a matek feladat az osztály előtt, mem tudom a választ a töri felelésen, egyszerűen mindenen, és nagyon zavar. Térdműtétem volt, bömböltem, most is iszonyatosan tud még fájni, és nem hiába akarok erős lenni nem megy. Barátnőm elköltözött messzire, évente 2szer látom, rágondolok sírok, el kell válnom tőle sírok, nem tudok belenyugodni, mikor azzal csufolnak hogy ronda vagyok, pedig 5órát készültem, hogy jól nézzek ki, és valaki azt mondja h nem vagyok csúnya, de valaki igen... szüleim előtt is olyan ciki tud lenni mikor bármin elkezdek sírni. Meghát a többiek előtt. Még a műtét előtt edzésen, amikor taknyoltam egy párat, és szalagszakadás stb, elkezdtem bőgni, mert olyan fájdalmat még sose éreztem, és olyan gáznak éreztem magam, de hát nem bírtam. Persze amikor látták h baj van, mindenki komoly lett, tehát a bunkóságuk miatt is érzékeny vagyok.

Ez normális hogy ennyire érzékeny vagyok mindenre?

Annyira szeretnék megváltozni, de nem tudok.


2017. nov. 1. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt leírhatnád, hogy mennyi idős vagy. Én biztos vagyok benne, hogy a te problémád az alapszemélyiséged mellett egy nagyon kemény önbizalomhiányod van. Ezen kell dolgoznod.
2017. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokan mondták már, szerintem is van önbizalomhiányom, jó sok, de mit tudok kezdeni vele?

14/L

2017. nov. 1. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudatosan ugorj bele olyan helyzetekbe, amitől félsz. Ez az egyetlen módja az önbizalom valódi erősítésének. Kamaszként egyébként normális ez, hiszen most alakul ki az identitásod.
2017. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2017. nov. 3. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!