Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem, miért csinálják...

Nem értem, miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés
Amióta belevágtam a középsulis éveimbe,nem egyszer feltűnt,h a többiek furán néznek...Nem szólnak hozzám,nem köszönnek,emberi számba se vesznek...Utána jöttek a sorozatos cikizések és kiközösítés...csak mert egyedüli ként más zenét hallgatok,és külsőre sem éppen úgy öltözködöm,mint ők (zárójelesen megjegyzem,hogy goth-rocker vagyok :) ) Nem értem mi a baj ezzel...miért fáj az nekik,h én más szeretek,mint ők..mert szeretem a morbid dolgokat,imádom a horrorfilmeket,amiken mindig jókat nevetek és imádom a sötét dolgokat...Soha egyikőjükhöz sem volt egy rossz szavam se,ennek ellenére sohasem hagynak békén (immár 3. éve megy ez -.-) Sokan mondták már rokonok közül is,h változnom kellene,de én nem akarok,így érzem jól magam,ebben a dologban érzem igazán önmagamat...Eléggé visszahúzódó vagyok és csendes is,taán ezért is szemeltek ki? H jaj de jó van egy hülye akit lehet piszkálni... -.- Nem mondom,van hangom és ki is állok magamért,csak nem hiányzik egy suli utáni verés úgy kb 15-20 vs 1 emberrel... -.- Most akkor nemértem..velem lehet vmi baj,amiért nem lépesek elfogadni? :(((
2010. máj. 30. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezt csak azért csinálják, mert "más" vagy.

sajnos nálam is ez megy. :S én a rap/rock zenéket szeretem, és úgy is öltözködöm. ezzel sokaknak bajuk van és beszólogatnak, de sz.rok a fejükre.

2010. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a megjelenésed miatt... irtad hogy úgy is öltözködsz. hát ha én belegondolok, nekem se szimpatikus egy teljesen fekete ruhába öltözött ember. :S viszont el kéne így is fogadniuk... vannak az osztályban barátaid ?
2010. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szar emberek:D ennyi..szard le..

nálunk is ez van..aki már kicsit más az már egy senki..

gusztustalanok :S


amúgy a goth az jó ;)

2010. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
...Nem..nem vagyok cigány -.-"...Mellesleg igen van az osztályból "pár" barátom (3 fő keményen a 37-ből,de ők legalább elfogadtak:) ) Am többnyire én sem foglalkozok velük,csak azért egy idő után betellik már a pohár -.-"
2010. máj. 31. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!