Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mások hogy csinálják hogy...

Mások hogy csinálják hogy mindenki szereti őket? Mi a baj velem? Ennyire senki vagyok?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok. Nemrég hagytam ott a sulimat, ami csupa lány osztály volt... az elején mindenkivel jóba voltam, sőt azt hittem ez igy is van. ám most hallok vissza dolgokat, hogy mikor nem jártam be kigúnyoltak, kinevettek, elhordtak mindennek a hátam mögött. Tény, nem vagyok tökéletes vannak jó és rossz napjaim. De ez olyan gyerekes.

A szakközepet egy olyan suliban kezdtem ahol az elején sok barátom volt, végül mindenki mindenkivel összesúgott, amikor beteg voltam és nem mentem be, mikor újra bejártam senki sem szólt hozzám, ha rosszat mondtam kigúnyoltak, megaláztak.


A mostani suli amit otthagytam rendezett egy versenyt nemrég, neveztem, mindenki gratulált hogy induljak bátran, jó vagyok. Most visszahallom hogy szánalmas voltam mert indultam és tök béna vagyok. Bár nem ezek miatt, de ott hagytam a sulit, előtte pedig egy másik iskolában érettségiztem amit imádtam.


Igyekszem vigyázni a modoromra, erőteljes kisugárzást, és tempreamentumot vettem át apámtól, ami nem mindi gjó... de figyelek magamra, mégis ismét mindenki ellenm forudlt.


Mikor eljövök valahonnan mindent felégetek magam után akartlanul... mindenki meggyűlöl, kibeszél és kigúnyol a hátam mögött.


Sok embert elnézek... akár közösségi oldalakon, rengeteg ismerőse van, sokan szeretik, sokan érdeklődnek felőle és sokan köszöntik fel ha név vagy szülinapja van. Nálam ez ritka. Olykor irigylem őket:( Alapból egy önbizalomhiányos és önértékelési problémás lány vagyok, ilyenkor mint most is főleg ugy érzem hogy egy senki vagyok, akit senki sem szeret. Tekintve hogy itthon se oké mindig minden. :( nagyon szomorú vagyok.


2011. nov. 17. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincsen akit mindenki szeret!
2011. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb ilyen vagyok csak fiúba.bár az igaz hogy engem nem is nagyon izgat ez a dolog.feltételezem semmi baj nincs veled csak "rossz" a társaság.vagy úgy viselkedsz ahogyan az a többieknek nem tetszik.
2011. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

amikor ebbe a suliba jártam persze mindenki tette a szépet, most meg ez van... :S Olykor elmondom a véleményemet, és félve de bizalmat adok 1-1 embernek, ugy látszik nem kéne, mindig pofára esek és ellenem fordulnak:( Ők pedig ártatlannak teszik magukat, holott ők a képmutatók nem mindig más.


Most egy új suliba megyek, holnap kezdek de már komolyan rettegek :S Félek hogy mi lesz, ha önmagamat adom ugylátszik az baj, itt a példa ha nem vagyok önmagam egy teljesen képmutató embernek ismernek meg én pedig nem akarok szerepet játszani és mivel olykor szókimondó vagyok ezér nehéz tagadni ha valami nem tetszik, bár már figyelek a közlésre.


Nem tartom magam se okosnak, sem szépnek, Bár azt mondják szép vagyok, elmosolyodom rajta, de nem veszem komolyan. Nem vagyok hátrányos helyzetű, megtehetném hogy sznoboskodok vagy felvágok, esetleg műcsaj legyek, de nem ilyen vagyok. Sosem tudtam szem elől téveszteni mások érzéseit, és nem tudnék szereopet játszani, nagyon lelkis vagyok éppen ezért az ilyenek nagyon fájnak és az önbizalalm még lejebb süllyed, aminek barátom issza levét, Mert ha mondja hogy csinos vagyok vagy szép esetleg megdicsér, hogy jól nézek ki fehérneműben az a válaszom hogy "nagyon vicces, mégsem szeretnek mások, nem kell gúnyolódni" Ilyenkor nemérti mibajom.


Ezt senkivel se tudom megbeszélni, az itthoniakat nem terhelem vele, barátomat meg főleg nem...:(

Mégis bánt belül:(

2011. nov. 17. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenkinek szimpatikus valaki. Velem is voltak ilyenek. Lányosztályokban ez nagyon gyakori. Mi általánosba 10-en voltunk lányok és így is szétszedtük ilyen téren egymást:S Nincs jobb dolguk esetleg neked vannak olyan meg nyilvánulásaid amik szokatlanok. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Én is így vagyok vele. Miért hagytad ott a sulidat? Nem volt más megoldás? Esetleg te nem beszélted ki őket vagy ilyesmi?
2011. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia.Nálam DETTÓ ez van,csak én 15 vagyok,és sajna én sem értem,hogy mi a baj velem.Vagy egyáltalán,hogy a szemembe miért teszik a szépet,ha nem vagyok ott,akkor meg ez van..://

Ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj privátot :)

2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mert ha mondja hogy csinos vagyok vagy szép esetleg megdicsér, hogy jól nézek ki fehérneműben az a válaszom hogy "nagyon vicces, mégsem szeretnek mások, nem kell gúnyolódni"


Tömény önsajnálat. Tudod, attól még lehetsz szép és csinos, hogy nem szeretnek, a kettő nem függ össze. Csak azért senki nem fog szeretni, mert szép vagy.


Szereted magadat? Mert amíg nem, addig a legnagyobb önzőség elvárni azt másoktól, hogy szeressenek valakit, akit te sem szeretsz.

2011. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is önbizalom hiányos vagyok, bár külsőmmel semmi gond (teszek is érte). Barátaim, haverok nincsenek, mert eltaszítottam magam körül az emberek, de nekem az nem szórakozás, hogy leiszom magam. Mások véleménye a te esetedben nem igazán érdekelne, ők úgy látják ahogy, ha kibeszélnek sincs semmi, mert le kell sz@rni. Én is érzem sajna, hogy az önbizalom hiányom miatt egyre mélyebbre süllyedek.

Nem rég én is gondoltam azon, hogy miért van az, hogy valakit sokan felköszöntenek meg sok emberrel jóban van. Ezek mind csak felszínes barátságok és az adott köszöntést nem gondolják komolyan, csak írnak valamit.

Ha gondolod beszélhetnénk priviben:)

21/F

2011. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván erős a személyiséged, megosztod az embereket.

Velem is ez van. Aki szeret, az tényleg szeret, aki meg utál, az mindent megtesz, hogy a legdurvábban éreztesse.

Közömbös nincs, sajnos...

Nem lehet, hogy egyszerűen csak sok az irigyed?

2011. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem rég én is gondoltam azon, hogy miért van az, hogy valakit sokan felköszöntenek meg sok emberrel jóban van. Ezek mind csak felszínes barátságok és az adott köszöntést nem gondolják komolyan, csak írnak valamit."


Szerintem ezt te nagyon el akarod hinni. Nem mind rossz ember, akinek sok barátja van. Ezzel csak megerősíted magadban az önbizalomhiányt, hogy bezzeg neked azért nem írnak, mert neked mélyek a kapcsolataid.

2011. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy rossz emberek lennének. Nekem ne is írjanak olyanok, akik nem gondolják komolyan. A lányok falára meg egyértelműen jó pár ember azért ír (főként fiúk), mert megdurrantaná az adott illetőt... tisztelet a kivételnek persze. Elhiszem, hogy valakinek a lelkét simogatja az, hogy népszerű, de ha baj lenne, akkor azok közül nem tudom, hogy hány állna ott mellette.
2011. nov. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!