Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy koptassam le az egyik...

Hogy koptassam le az egyik "barátnőmet" kb.3-4 hét alatt (plusz talán még a nyári szünet)?

Figyelt kérdés

Szóval. EGyik osztálytársam, most nagyon rám van kattanva, mert azt hiszi a "legjobb barik" vagyunk. Ne megmondom hogy k.rvára nem. Utálom. Idegesítő, mitugrász, és folyton a bánatairól dumál, + még stréber is, én meg totál "lázadó" vagyok, szóval úgy alapból az agyamra megy. Nyár végére a szüleivel ideköltöznek az utcánkba, és már azzal jön, hogy majd jövünk együtt suliba, meg majd átjön aludni. Jujj!

-.-" Na SOHA. Ha kell, én úgy megbántom, hogy bőgve rohan haza, de nekem ne lógjon itt a szobámba, mikor zenélnék. De ez persze csak a végső lehetőség. Ha van valakinek bármilyen ötlete, hogy mit csináljak, szóljon. Köszi

13/L

Ui.: A csaj totál flúgos amúgy. Ebben az évben vagy 3x volt egy olyan összeveszésünk, ami bárkit elriasztott volna, de ő másnap újra vigyorogva köszöntött. Minden lepereg róla. ha azt mondanám, hogy anyád egy kövér disznó, azt válaszolná, hogy: "Most kezdett fogyizni, holnap megyünk bicózni. nem jössz velünk tényleg?!"

Szóval...


2010. máj. 30. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kerüld el, rázd le... ha nem érti meg szépen akkor durván se.. mond meg neki, hogy "be ne tedd a lábad a házamba SOHA mert nem vagyunk 'barik'..."

fúú az ilyen csajokat én se bírom..:D legyél kemény!:P

14L

2010. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez lol! Kérdező, belőled még lesz valaki :D


Amúgy meg úgy mondd meg neki, ahogy ide leírtad. Töményen az igazságot, tudatosítva, hogy egy idióta, defektes, mentális hulladék, és nem akarsz vele tovább foglalkozni, kopjon le.

Nem sértegetni kell, hanem megmondani neki a frankót, hogy minek / milyennek tartod (őszintén) és lekoccoltatni.

2010. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős volt nekem is egy néhány ilyen...:D

Ők már nem élnek helybe ketté fejeltem.xD

2010. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na köszi. Már mindent sokkal fényesebben látok. Igen, meg is mondom neki! ˇ.ˇ Hát nehogy má itt elnyomjon! xD

No, kösz a lelki erőt mindenkinek.

2010. máj. 31. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

áhá..

én azt mondom neked ne cicózz mond meg neki a szemébe me a háta mögött odamész .............!

nem kell itt kedveskedni h akadjon le mond meg neki szálljon le rólad oszt kész!

13L

2010. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!