Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes lettem Andy Biersack...

Szerelmes lettem Andy Biersack-ba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már pánikolok, hogy őrült vagyok, mert már 20 évesen nem vagyok annyira tini. Vele álmodok, a rögeszmémmé vált. Mit tehetnék?:(((

2017. nov. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ő igen jó pasi azt meg kell hagyni *.* . De nyugodj meg, majd lesz más akibe szerelmes leszel, ez igazából csak túlzott rajongás. Majd elmúlik.
2017. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is rajongok érte évek óta, de nincs még egy olyan sajnos :(
2017. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeress ki belőle! :)
2017. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hasonlóképpen érzek (csak tetszik, nem vagyok belé szerelmes).

Pár hóbapja ismertem meg a zenekart, amiben zenél és minden albumukat letöltöttem, de Andy saját albumával kezdtem. Beállítottam a telefonomon háttérképnek, videókat néztem róla. Amikor az egyikben megláttam Juliettel, összeszorult a szívem... De csodálatos volt megnézni az esküvői fotóikat, mert látszott rajta, hogy boldog... És én együtt örültem vele

Pár nappal később ráeszméltem, hogy soha a büdös életbe nem fogok vele találkozni és ez nagyon rosszul érintett. Valamennyire megvigasztalódtam, amikor rábukkantam egy Andy Biersack-os fanfiction blogra és az én kis fantáziámban együtt voltunk.

Szerintem az én helyezetemet vehetjük túlzott rajongásnak, mivel nem sok idő telt ep azóta és Andyt már csak úgy fogadom el, mint a kedvenc énekesemet. Szerintem, ha körülnézel a környezetedben, biztos sok fiúra fogsz bukkanni, aki lehet, sokkal jobban dog tetszeni, mint Andy. :)

2017. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
63%

Ez majd segít

[link]

2018. jan. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy egyedül...🆎🖤
2018. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!