Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Probléma ha a pasi elsősorban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha a pasi elsősorban a puncitokba szerelmes?

Figyelt kérdés

Szexuálisan maximálisan kielégítő vele, mert imádja a puncid, nyalni-falni, kefélni, játszani vele..

Egyszerűen a puncid az ő mindene!

Mivel a puncid a te tested része, így nyilván érted is odavan, de a nuni az első!


Mondjuk úgy a testi vágy amit felétek érez sokkal erősebb mint az "érzelmi" kötelék. :)



##szembenakonvenciókkal
2017. nov. 6. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kitekert logika...

De annyiból könnyebben szeret át valaki egy vonzóbb punciba, mint egy új nőbe.

2017. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor szülés után meg elhagy, mert akkor már nem olyan a punci?...
2017. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem ha pl neked gyönyörű puncid van, akkor magába a testrészbe szeret bele. Abba ahogy az kinéz!

Nincs olyan nagy esély az "átszeretésbe" mert kevés a nő aki a puncijáról képet mutat pasiknak ismerkedés alatt.

Nem kell félreérteni.. de ez általában sajnos zsákbamacska.. holott nekem fontos, hogy tetsszen a lány puncija!

Nézd eleve ha nekem a szőke hajú lányok tetszenek akkor nem fogok legyeskedni egy barna vagy fekete hajú lánynál.. szóval azt a külsőt kapom amit én szeretek.. na a puncinál is van ilyen! És én nem megbántani akarok ezzel senkit sem, mert nyilván a nuni egy olyan dolog ami adott, tehát úgy néz ki ahogy.. de ettől nekem ez még fontos. Ha elítéltek érte, ha nem.

2017. nov. 6. 15:33
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es.

Miért, kinézetre is megváltozik szülés után?

Amúgy nem izgat a baba téma.

2017. nov. 6. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Szultem mar de ugyan olyan belul is es kivul is a puncim mint szules elott sot ujat mondok a testem is ugyanolyan.. Szerencsere es egyet ertek veled bar nő vagyok egyszer kipribalnam novel es hat igen szamit hogy nez ki a puncija... Mert most nem akarok bantani senki de szamomra a salatas punci vissza taszito szoval mindekepp egy husis baba puncit keresnek mint amilyen az enyem is engem ez izgat fel..
2017. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, probléma. Szeresse a puncimat is, de elsösorban engem, mint embert szeressen.
2017. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5ös!

KÖSZÖNÖM! :)

2017. nov. 6. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A puncimnak az en nevemre nyitnek bankszamlat, es hogy ha mar csak egy pnanak erzem magam, oda kellene utalnia a szerelem penzben kifejezett erteket.
2020. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!