Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kiderülne, hogy 14 évesen...

Ha kiderülne, hogy 14 évesen rákod van, és 2 éved van vissza az életedből, hogyan töltenéd ezt az időt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:08
1 2
 1/19 anonim válasza:

Úgy , hogy majd sokáig emlékezzenek rám (sok sok boldog élmény miatt )

nem vagyok orvos , de szerintem a 2 évnél tovább is élhetsz . a rákból még meg is lehet gyógyulni :) . fontos az optimizmus .

sok természetes gyógymód is van a rák ellen , pl. egyes gombafajták stb. , nézz utána

2010. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Bár korai még Neked, sőt illegális de a marihuana szívása is enyhíti az esetleges fájdalmaidat.

Egyébként ha pénzed engedi legalább Magyarországot járjad körbe.

2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Teljesíteném az álmaimat (már amit lehet)

Körbeutaznám a világot a családommal(bár elég sokba kerülne)

A szeretteimmel nagyon sokat lennék együtt

És persze megpróbálnék optimista maradni/lenni (most nem vagyok az)

14/l voltam

2010. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Becsábítanék és megdugnék minden lányt, akire kedvem / adottságom lenne, kipróbálnám az összes drogot, amihez hozzá tudnék férni, majd magamra robbantanék egy híres épületet, hogy emlékezzenek rám.

14/F, és tudom, isteni a tervem (H)

2010. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 haggyámán ***** válasza:

Csinálnék egy szerverbest karit wow-on és még 3 másik mmorpg-n.


Viccet félretéve, ilyen biztos nem lennék. Szinte minden nap barátaimmal lennék, pörögnék folyamatosan, 2 év alatt szeretném kiélvezni azt, amit nem tehetek a következő 40-60 évben.

2010. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
mért mindenki olyat írt amit egyébként is megtehetne?nem akadályozza meg semmi hogy így éljetek.
2010. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok.én próbálnám élni tovább az életem ahogy eddig volt...amin meg tudok azon meg egyébként is változtatok
2010. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó tetszett! Végre egy pozitív ember...
2010. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Megállás nélkül dugnék minden nőt, prostikat stb., az ellenségeimet kivégezném mindegy szálig!
2010. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
72%
Elején próbálnék optimista lenni, folytatnám a szokásos életemet, és miután kiderülne, hogy 100% hogy meghalok 1 hónapon belül, akkor vennék egy fegyvert és amennyi cigányt csak tudok lelőnék.
2010. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!