Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert erzem rosszul magam emiatt?

Miert erzem rosszul magam emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Katolikus kozossegbol jovok ( katolikus iskola es barati kor) es itt az a jellemzo, hogy altalaban 3-7 gyerekes csaladokban nottek fel. En ezzel szemben egyeduli gyerek vagyok, egy feltestverem van,o mar harminc ev folotti. Tobb baratnom is volt mar.

Ha lanyokkal ismerkedek, randizok, miert van az, hogy rosszul erzem magam,mert en csak egyeduli gyerek vagyok ellentetbe veluk?

Miert erzem ugy, hogy emiatt kevesebb vagyok toluk, esetleg kevesebb eselyem van naluk?

19 eves fiu



2017. nov. 16. 22:44
 1/3 anonim válasza:

Nem múlik semmi azon h kinek mennyi testvére van.Amúgy meg nem biztos h jó azoknak akiknek 6-7 tesója van.

Emiatt ne érezd magad rosszul.

2017. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrekker válasza:
Egy nagyobb közösséghez, nagyobb családhoz tartozni erot es önbizalmat adhat. Te egykekent ebből kimaradsz, talan emiatt erzed magad rosszul, bar tobbet kellene tudni ahhoz hogy valaki diagnózist adhasson.
2017. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert még nem nőttél fel. :)
2017. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!