Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Mit csináljak...

Miért van ez? Mit csináljak még? :s

Figyelt kérdés
annyira szerencsétlen vagyok :( megpróbálom pozitívan felfogni az életet,de már nem megy. semmi se jön össze,amibe belekezdek :S pedig rengeteget harcoltam már .. ha valamihez hozzányúlok,az biztosan eltörik,elromlik,szétesik.. barátom sincs.. mindig csak megszívom.. annyira utálom már az egészet :S:S
2010. jún. 1. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vállalj bérszopatást, legalább pénzed lesz. Teljesen komolyan mondom. Ritka adottság ártatlanul szétrombolni mindent magad körül, esetleg pénzzé tehetnéd.
2010. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 haggyámán ***** válasza:

Hahhha, teljesen, mint én. :)

Egy napi rekordom egy iskolai ablak, egy BKV megállásjelző, otthon a kapum.. :)

Ez inkább mókás, mint szerencsétlenség, fogd fel viccesen. "Jééé, ezt is elrontottam" =D

Hidd el, sokkal jobb lesz. :)

18/F

2010. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,de már megszokták :D

fő a pozitív hozzá állás :D

2010. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

XDD szép kis rekord :D:D XDDD

én is elröhögöm általában :D..


csak már ott van az is,hogy tök magányos vagyok /=

2010. jún. 1. 15:14
 5/11 haggyámán ***** válasza:

Ezek a szerencsétlenségek csak aranyossá teszik a lányokat _szerintem_, mert gondolom lány vagy.

Nem vagy magányos, már van két sorstársad. :)

A rekorder. :)

2010. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Beállok 3. sorstársnak! :)

A legutóbbi kalandom pár órával ezelőtt az volt,hogy véletlen fejbevágtam magam a hajszárítóval... És a mai napnak még nincs vége,saját magamat is beleértve minden és mindenki veszélyben van körülöttem. :) Hiába,Murphy törvénye üldöz.

Igazából sokszor engem is zavar,hogy totál szerencsétlen vagyok,de igyekszem nevetni saját magamon.Könnyebb így hozzáállni a dolgokhoz.

19/L

2010. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:DDDDDD

édesek vagytok xd:D

amúgy ja,lány vagyok :D

én ma még csak a kezemet vágtam el,és estem le a lépcsőről..XD eddig a nap folyamán viszonylag kevés szerencsétlenség történt velem..talán mert nem voltam ma suliban :D XD

2010. jún. 1. 17:05
 8/11 haggyámán ***** válasza:
Ha esetleg suliban történne veled valami, akkor csinálj belőle tréfát. :)
2010. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a kezemet én is elvágtam már

ablakot törtem ki, mert felbaszott a bátyám

aztán kb 10cm hosszú, 1cm széles és 3cm mély seb lett a kezemen XD

még ma is megvan a heg, pedig ez már 8éve volt

2010. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos, keresek támogatókat, és szoktassátok magatokat a gondolathoz, hogy nemsoká ti vagytok Petya angyalai...
2010. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!