Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlzásba estünk?!? Ti mit...

Túlzásba estünk?!? Ti mit szolnátok ehhez, ha a gyereketek ezt mesélné nektek?! . És mi a véleményetek erről a történetről? 13-14évesgyerekek

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy sokan meg fognak lepődni, amit most mesélni fogok..



13-14 évesekről szól a történet! Osztálybulijuk volt (club délután) az egész úgy kezdődött hogy, megérdekztünk, kipakoltunk a kaját, innivalót és elkezdetünk táncolni (: .. Jól éreztük magunkat, már többször is volt ilyen osztálybuli, mindíg jól sikerül .. Mondhatni, elég jó osztály vagyunk!

Na de rátérek a lényegre.. Olyan 3kor kezdődött a buli.. Jött 2 idősebb(16 év körüli) fiú is.. A zenét csinálták. Elevele úgy jöttek, hogy volt náluk pia (nemsok,mert már ők megitták) a fiúk közül kb 3-4 en ittak belőle egy-két kortyot. Nem volt több az tuti! Aztán megbeszéltük, hogy dobjunk össze pénzt, és vetessünk velük még valami piát! Összedobtunk 5 perc alatt 2400 Ft kb .. Több biztos nem volt!

Az egyik idősebb fiú elment és hozott 7deci vodkát, persze colával keverve! A 2L-es colás üveg félig volt, és 15en ittak.. Szóval mindekire kb 5-6 korty jutott! Tahát nem sok .. De azért a fiuknál megvolt a hatás (érdekes módon, a lányokon szinte nem is látszott, hogy ittak, de 4-5 fiún eléggé meglátszott) De SENKI nemvolt beállva, meg semmi! .. Táncolgattunk, elvoltunk! De jobban felvoltunk pörögve, aztán elökértül a cigi is! 3-4 ember(köztük lányok is) kiálltak az ablakba, és cigiztek! A fügönnyel takarták magukat, hogy amikár a Tanár bejön, mert a Tanár kint volt..(mármint másik helységbe) ....

Néha (15percenként) bejött, de semmi különöset nem észlelet! Olyan 6 óra lehetett, amikor megérezte a cigi szagot (ő nem cigizik), és rögtön lefújta a bulit, kérdezte hogy ki cigizett, de senki nem |merte| bevallani.. Ez egy pénteki napon történt! Azt gondoltuk, hogy Keddre már el lesz felejetve az egész...


Kedden az egyik drága osztálytársunk beköpött mindekit (aját magátis), elmondott mindent!... Hát megkaptuk a szidást...Bár megérdemeltük.. Mondta, a tanár ,hogy neki ezt elkell mondania az igazgatónak!

De ezen a héten(múlt héten) nemvolt itthon az igazgató, így csak jövőhéten(ezen a héten) értesült a hírekről! Állítólag nagyon ledöbbent a hír hallatán.. Most Hétfőn (tegnap) első orába megbeszéltük a dolgokat, hogy mi hogyvolt.. Bevallom, azért eléggé parááztunk ...

És lehet, hogy hihetetlenül hangzik, amit mondok, de nem ordibált, nem cseszett le, nem emelte fel a hangját, SŐT még egy csomót nevettünk is ... Ő is ! Kicsit meg is lepett a dolog, bár én a legroszabbra gondoltam! Mert úgy volt, hogy majd igazgatóit kapunk meg stbstb.. Mondta, hogy még nemtudja, hogy mit kapunk, de még kieszel valamit! Kb 4.órára kitalálta, hogy az a böntetésünk, hogy közmunkákásnak be kell állnunk!xD Tehát szemetet kell szedni meg ilyenek.. Örültünk neki végülis... Mert jobb mint ha igazgatóit kaptunk volna.. MEg nem rémülünk emg egy kis közmunkátol xD ...

Ja és még annyi, hogy azt mondtuk, igazgatónak, hogy bent a suliba nem ittunk... (ezt t.nő mondta h így mondjuk) ... Mert ugyan úgy tnő. is hbás volt, hogy nem volt bent a buli alatt! .. Ha teljesne igazat mondtuk volna, lehet nagyobb bünteté kapunk...

És a szülők erről tudnak! SENKI nem kapott nagy leszidást, mindenkinek megértő volt szülője!Most ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden gyereket leszarnak, a szülei, és azt csinál amit akar. Ez nem igaz... Csak mindeki volt gyereke(ők is) és mindeki csinált hülyeséget :)

Eléggé hoszzú lesz, de remélem végig olvassátok! És helyesírásomat ne nézzétek...

Tudom, most fogok/fogunk kapni meleget/hideget, de épp azért írtam le az egészet, hogy ti mit szoltok ehhez!


2010. jún. 1. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. :) Szerintem aranyos történet, egyetértek az igazgatóval.

Végül semmi jóvátehetetlen nem történt. CSak ne szokjatok rá se a cigire, se a piára.

2010. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13-14 évesen még fejlődésben vagytok, én szerintem nem aranyos történet, hogy ilyenkor már így buliznak... Szal fejlődésben vagytok, és így árthat még az egészségetekre. Látjátok? Ezért nincs oylan szép világ, mert sokan már ennyi idős korban rászoknak, és nagy alkoholista disznók lesznek belőlük.
2010. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz képest,amiket mi csináltunk,ez semmi. :D
2010. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Az embernek nem úgy kellene jól éreznie magát, hogy piál, és cigizik. Bár ez manapság trend a fiatalok körében. Én Nem iszok, cigizek, vagy drogozok, mégis jól tudom magam érezni.

Jobban is lecseszhettek volna a tanárok! Elvégre 13-14 éves gyerekek vagytok, nem kellene innotok és cigiznetek, mivel még fejlődésben van a szervezetetek. Később még megbánhatjátok. A másik az, hogy rossz példát mutattok diáktársaitoknak, és a többi gyereknek.

2010. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Neeem szoktunk inni egyébként.. Bár már szerintem közülünk mindenki kóstolta, de még senki nemvolt részeg meg semmi...! Most sem akartunk azok lenni...


Utolsó: Miért ti miket csináltatok?:P

2010. jún. 1. 14:31
 6/18 A kérdező kommentje:
*bocsi nem utolsó hanem utolsó előtti*
2010. jún. 1. 14:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ti dolgotok eldönteni, hogy mit csináltok, de én egyáltalán nem helyeslem...játsszátok a nagyokat,persze hogy csak kis tinip*csák vagytok, azt hiszitek hogy nektek mindent szabad.

Saját életeteket rontjátok el, nem az enyémet, de én nem tettem volna ilyet.

14/L

2010. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ilyet mi is csináltunk 8.-os osztálybulin! Csak nem vodka volt hanem pálinka. Kedves utolsó, miért rontják el az életüket? Én most 23 éves vagyok, egyetemre járok hármas, négyes jegyekkel az orvosira. A barátom 4 hónapja megkérte a kezemet. Semmit nem rontott az, hogy mi tini fejjel nagynak hittük magunkat. Ez nem mindennapos szerintem náluk se, hisz nálunk sem volt az.
2010. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ammarilys ***** válasza:

jézusom,én 18 vagyok,és sokkalta rosszabbakat is csináltam már. /14 évesen éjszakáztam kinnt először,minimális alkohollal/

olyan kis gyerekesnek tünik ez a történet,lehet azért mert idösebb vagyok :D

L.

2010. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

én anno a 8.osztálybulin be voltam szívva.

ez egy teljesen átlagos iskolai osztálybuli.

és miért jobb a közmunka mint az igazgatói. inkább írjanak be annyi igazgatóit amennyit akarnak (azt úgyis lesz.rom, csak egy írás) de közmunkázni tuti nem mennék.

2010. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!