Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet ez? Megőrültem? Vagy...

Mi lehet ez? Megőrültem? Vagy tényleg úgy van ahogy gondolom?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hív valami. Valami, amit nem tudok elmagyarázni. Oda kell mennem! Tőlem nyugatra van. Nem tudom mi ez, de amikor hív, néha beugranak képek, mint ha egy másik dimenzióban v világban v nemtom miben lennék. Egy erdőben vagyok, süt a nap. És meglátok egy valamit. Emberszerű de mégsem ember. Mindig úgy érzem, hogy oda kell mennem! El kell jutnom oda! De mivel még nem vagyok elég idős hogy önálló életet éljek ezért nem tudok elmenni. Amúgy nincs semmi pszihológiai problémám, vagy ha mégis van, ez az 1. Normális ez? Az biztos hogy amint lesz alkalmam, eljutok "oda".
2010. jún. 1. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
pontosan tudod, hogy hova hív ?
2010. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, pontos helyet nem tudok, csak irányt.
2010. jún. 1. 15:40
 3/8 A kérdező kommentje:
De már láttam olyan helyet, valami ősrégi kapu féle volt, egy falunak a végében, egy erdő szélén. Lehet hogy az az? Nem tudom. De ha valaki hasonló helyzetben van vagy volt vagy ért ehhez mondja meg mi ez.
2010. jún. 1. 15:42
 4/8 haggyámán ***** válasza:

Én X-aktákban láttam egy hasonló részt.

Csak annak nem happy end lett a vége..

2010. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak nem valami démon hívta? Hjuj most megijesztettél.
2010. jún. 1. 16:33
 6/8 haggyámán ***** válasza:
Nem derült ki mi hívta őket, de ha jól emlékszem nekik is nyugatra kellett menni. Vagy lehet, hogy egyszerűen az óceán felé. És aki nem ment az meghalt, azt nem írom le inkább, hogyan.
2010. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális.
2010. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18:00 hogyan?? *.*
2010. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!