Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIT CSINÁLJAK? Megőrültem.

MIT CSINÁLJAK? Megőrültem.

Figyelt kérdés
Nincs semmi kitartásom az életbe semmilyen téren,semmi se érdekel,semmi se megy és hülye is vagyok..enek a tetejbe senki se szeret. Elegem van
2011. okt. 12. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tényleg megőrültél!
2011. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ugye:( de vki segítsen
2011. okt. 12. 16:29
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!


Én is éreztem már így, ahogyan te. Nos, én nem vagyok szakember, ezért az én ajánlatom számodra más jellegű lenne. Én azt tudom neked tanácsolni, hogy ha gondolod, akkor vedd a kezedbe a Bibliát és olvasd. Nekem azok a gondolatok, amelyek amelyek Isten Igéjében olvashatóak, világosságot és erőt adnak az életre.


Nos, én ennyit tudtam tanácsolni. Sok sikert kívánok, remélem rendeződnek a dolgaid!


F/22

2011. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mint te, semmi kitartásom, és semmi érdeklődési köröm nincs, nincs hobbim, de mindenben béna is vagyok, egyetlen dolgot nem tudok mondani, ami jól menne, társaságban, és alapból is az emberekkel hiába próbálok jó fej lenni, egyszerűen nem megy úgy a beilleszkedés.. Soha nem hallottam még vissza azt h "Húúú ez a csaj milyen jó fej!!Jó hogy megismertem, nagyon aranyos!" Pedig én igyekszem, nem vagyok bunkó, érdeklődést mutatok, kedves vagyok, persze biztos hogy valami nem stimmel, mert valamiért senkinek nem vagyok kedvence úgy érzem...Nem tudom miért van, de kezdek belefáradni. Nekem is elegem van.


Bocsi hogy nem tudtam a kérdésre normális választ adni...:)

2011. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy hány éves vagy.Iskolába jársz még,vagy dolgozol?Esetleg munkanélküli vagy?

Ha egész nap otthon ülsz a 4 fal között és ilyesmiken rágódsz,ne csodálkozz azon,hogy semmi sem működik az életedben.Nem hiszem el,hogy semmi nincs,ami érdekel,vagy amire nagyon vágysz!Tűzz ki magadnak célokat,először kisebbeket pl ha nincs munkád,akkor kezdj el állást keresni.Ha lesz állásod kezdj el spórolni mondjuk kocsira,lakásra vagy akármire,amit szeretnél.Ezzel a kitartásodat is fejleszted és amikor eléred a kitűzött célt sikerélményt is szerzel.Járj el szórakozni,ismerkedj,légy barátságos,jóindulatú az emberekkel így barátokat is szerzel és esetleg a szerelmet is megtalálod.Úgy állj az emberekhez,hogy azt add nekik,amit viszont szeretnél kapni.

Nem értem pontosan,hogy mit értesz az alatt,hogy hülye vagy,de ha arra gondolsz,hogy buta,akkor azon is változtathatsz.Keress valami érdekes olvasmányt,így bővítheted a szókincsedet.A neten mindenről találsz információt,amivel gyarapíthatod a tudásodat.

Szabadidődben sportolj,keress valami hobbit!

Hirtelen most ezek a dolgok jutottak eszembe,DE mindez nem ér semmit,addig amig ilyen negatív véleménnyel vagy magadról!Bújj elő a csigaházadból és ne hagyd,hogy elhatalmasodjon rajtad az önsajnálat,hanem tégy azért,hogy boldog lehess!Rengeteg lehetőség kínálkozik,amivel élvezetessé teheted az életedet,de ha te nem ragadod meg ezeket,akkor ne várj csodát!

21/L

2011. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Engem nem nyugtat,ha másnak rossz de megértelek,mert velem is pontosan ez van
2011. okt. 12. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Foglald el magad,tanulj vagy dolgozz,és lesz értéke az életednek!
2011. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem érdekel semmi nem tudok már örülni semminek:S Nagyon rossz ez...
2011. okt. 12. 17:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel egy pszichológus,és beszélgess el vele,hátha tud lelket önteni beléd!
2011. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed akkor megoldható a probléma.
2011. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!